Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pytania od zielonego


Recommended Posts

cześć

 

planuje zacząć od rk03.

i tu są trzy pytania:

-kiedy kupie baterię lipo 7,4 to czy spadnie szybkostrzelność czy nie

ile co najmniej mah-ów powinna mieć bateria

planuje osłabić replikę do 350 fps żebym mógł strzelać się w budynkach i jak to zrobić nie tracąc gwarancji

 

Przypominam o istnieniu wielkich liter, kropek i przecinków. Zrób z nich pożytek. Nazwę miasta też mógłbyś podać ładniejszą. Buniek92

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

1. W porównaniu z nimh 8,4 nie.

2. Bateria powinna mieć conajmniej jak najwięcej się da. Ja mam LiPo 1200 mAh i na jedną kilkugodzinną strzelanke starcza bez problemu.

3. Przy zamówieniu repliki poproś sklep o zamontowanie słabszej sprężyny (za którą będziesz musiał dopłacić). Raczej nie będzie z tym problemu.

Link to post
Share on other sites

Małe sprostowanie: mach to nie prędkość samolotów (niektóre nie osiągaja takiej prędkości), a ogólnie jednostka prędkości (napisanie "prędkość samolotów" sugeruje jakoby był to parametr tylko i wyłącznie samolotów) i SR-71 osiągnął (wg angielskiej Wiki) 3,3 Ma (polska Wiki podaje prędkość maksymalną za 3,56) więc miał powyżej 3.

Dodatkowo obiekty wychodzące na orbitę osiągają pierwszą prędkość kosmiczną (prawie 8km/s), ale nie wiem jak to się przekłada na "machy" bo mach to jednostka prędkości, określająca stosunek prędkości obiektu w danym środowisku do aktualnej prędkości dźwięku w tymże środowisku, a im wyżej się wznosimy tym prędkość dźwięku się zmienia (ze względu na spadek gęstości atmosfery), aż w końcu zanika. Jednakże stawiałbym, że rakiety wynoszace misje Apollo osiągały więcej "machów". Wg angielskiej Wiki pierwszy stopień rakiety Saturn V osiągał prędkość 2,756m/s (wynosząc rakietę na wysokość niecałych 70km czyli jeszcze nie w kosmosie). Taka prędkość to około 8 Ma (przy założeniu, że jeden Ma = 340m/s - można powiedzieć prędkość dźwięku w powietrzu przy ziemi), ale, tak jak pisałem, nie wiem jak się rozchodzi dźwięk w wyższych częściach atmosfery więc ciężko dla mnie jednoznacznie stwierdzić ile "machów" osiągały te rakiety.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

1. W porównaniu z nimh 8,4 nie.

2. Bateria powinna mieć conajmniej jak najwięcej się da. Ja mam LiPo 1200 mAh i na jedną kilkugodzinną strzelanke starcza bez problemu.

3. Przy zamówieniu repliki poproś sklep o zamontowanie słabszej sprężyny (za którą będziesz musiał dopłacić). Raczej nie będzie z tym problemu.

 

Jako „zielony”, dla czego słabszą sprężyne?

Link to post
Share on other sites

Poza tym pytano o osłabienie mocy repliki. Ciężko zrobić to wstawiając mocniejszą sprężynę. Znaczy się, odpowiednio mocna sprężyna osłabi replikę - po pierwszym strzale wnętrzności pójdą w drobny mak i mocrepliki wyniesie 0, ale nie o to Autorowi pytania chodziło.

Link to post
Share on other sites

Człowieku, serio. Ręcę opadają już.

Masz ręcę z tego co wiem (chociaż z ortografią i interpunkcją u Ciebie kiepsko, wszystko to sprawia, że czytanie Twoich wypocin jest bolesne i trudne), poszukaj w google opisy tych okularów.

W google wpisałem magiczne hasło 'uvex ivo wytrzymałość', pierwszy link który wyskoczył to to : http://forum.wmasg.pl/topic/6067-klasy-wytrzymalosci-gogli-uvex/page__st__40

 

Niestety nikt tego za Ciebie nie przeczyta, musisz się wysilić tym razem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...