Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

g36 od boiy czy mk specna arms ? (wewnętrznie)


Recommended Posts

Witam chciałbym się spytać która lepsza replika wewnętrznie :] bo podobno te 2 replik z wyglądu są dobrze spasowane i co by było lepsze pod taktykę zieloną + jaki replika dobry pod tuning chodzi mi o takie jak wymiana zębatki, tłok itp. Chociaż na początek i tak tylko gumka + precka. Wiem że już był podobny temat ale Koleś był nieuczciwy i sprzedał komuś innemu .

Ostetcznie myślę nad http://wmasg.pl/pl/consignment/show/560681 Ale nie wygląda zbyt ciekawie

Edited by crevzmora
Link to post
Share on other sites

O ile specnie zafundujesz smarowanie gearboxa i podkładkowanie zębatek to miażdży Boyica całkowicie.

Z powyższego wnioskuje, że w kompletnym stocku (bez jakichkolwiek ingerencji) lepsze będzie G36 Boyi, ale wystarczy niewielki nakład pracy i lepsza będzie Specna.

Link to post
Share on other sites

Z powyższego wnioskuje, że w kompletnym stocku (bez jakichkolwiek ingerencji) lepsze będzie G36 Boyi, ale wystarczy niewielki nakład pracy i lepsza będzie Specna.

Oks to ostatnie pytanie jak tam szkielet gb bo to v2 lepiej będzie wpierw jakiś lepszy szkielet od razu kupować czy da rade bo jak widzę to ma około 410 fps ;/
Link to post
Share on other sites

C0o zmieniłem w każdej specnie -

kable, gumka, dysza, czyszczenie, smarowanie, korekta podkładek, zmiana sprezyny na lepszą, usunięcie 2 zęba tłoka.

Smiga jak marzenie :)

Sprężynę i tłok można odpuścić i odłożyć na później.

 

Jeśli interesuje Cię, co wymieniłem ja, to patrz u mnie w profilu (nie wspomniałem tam tylko o tych podkładkach i smarach, bo to podstawa). Na takiej konfiguracji, mając 315fps, próję równie daleko i celnie co CA kumpla z 430fps ;) On ma tylko tą przewagę, że szybciej dopada celu :P

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Owszem, tyle że w specnie mamy już spokój, możemy palić kubańskie cygara i popijać ruską oranżadą, wiedząc że nic nam nie pierdyknie. Boyi nadal stoi na granicy posypania się. Tu bez wymiany zebatek i tłoka nirwany nie osiągniesz. Miałem doczynienia z gietą kumpla, gietke kupił podczas jej premiery, dwa miechy potem zrezygnował z AS :D

Sprzęt do odratowania, ale on niechęty do grzebania.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz mieć szyny i zmienić kolbę, to nie schowasz akumulatora ani tu, ani tu. Zostaje umieszczenie go w prowadnicy, ja tak mam u siebie. Wewnątrz prowadnicy masz 2cm średnicy wolnego miejsca. Szukaj akumulatorów po ~1,2Ah, takie tam wchodzą.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...