Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabin do 900zł


Recommended Posts

Witam

Potrzebuję karabinu szturmowego lecz kompletnie nie orientuję się co jest teraz topową marką. Zastanawiałem się nad http://www.taiwangun.com/ask201a-ebb-full-metal-aps?from=listing&campaign-id=19 lub podobnym do tego (nie podoba mi się ten tylko dla tego że jest z tworzywa sztucznego http://gunfire.pl/product-pol-1152201705-Replika-elektryczna-karabinu-RK-103.html. Jeśli gdzieś można zakupić używane repliki to chętnie popatrzę bo zależy mi na jak najbardziej opłacalnej cenie. Dziękuję i proszę o wskazówki.

Link to post
Share on other sites

1.Nie ma czegoś takiego jak opłacalna cena

2.Kałachy od APS i G&G raczej odpadają, ja bym na Twoim miejscu kupił coś od Cymy z serii CM.04x bądź stalowego BOYA. Do tego zmień gumkę, wymień okablowanie, wtyki, ewentualnie wstaw mosfet. Do tego ładowarka i lipo :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie taką samą replikę, ale po dość dużym tuningu. Wymaga miłości, ale jest okej. BOYI jest lepiej wykonany z zewnątrz, ale bebechy ma słabsze. CYMA gorzej z zewnątrz, ale bebechy lepsze. Nitro dobrze mówi, możesz zacząć szukać czegoś od E&L bądź nawet LCT, ja się za tym też rozglądam. Ale myślę, że CYMA bądź BOYI na początek będzie okej.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wszystkie przychodzą mega zasyfione tym smarem. Oglądałem repliki 3x aks74 (w tym mój) i jednego 105.

Kolega który kupił AKS74 z bardzo niskim numerem produkcyjnym ( pierwsza 100 ) strzelał tragicznie, do tego rdza zaczyna go zjadać.

Koleg AKS74 z numerem mniej więcej 1500 to pierwsza partia (dostawa grudniowa) bardzo fajnie strzelał nic nie było w nim poprawiane. Koło 420 fps stok.

Mój AKS74 numer 4868 strzelał tragicznie, kulki latały w kosmos a zarazem w ziemię, wymiana lufy gumki i paru rzeczy w gb dała mu 462 fps na stokowej sprężynie. Nie strzela idealnie jak bym chciał ale jest już lepiej. Dodam tylko że gdy postawię oba AKS74 koło siebie to widać, że te nowsze partie już inne. Kolor drewna i oksyda w innym odcieniu.

 

 

 

Jeśli ktoś chce kupić E&L to polecam, ale może rezerwować w budżecie kilka setek na poprawki.

Link to post
Share on other sites

Mając do wydania ok 1000zł nie patrzyłbym na żadne cymy Już wolałbym kupić tego E&L. Cyma cały czas jedzie na dobrym gearboxie ale zewnętrznie jest po prostu słaba. Newralgiczne punkty i tak są zrobione z znalu więc co ci da to stalowe, obsmarkane czarną farbą "body"? Nic ci nie da. Nie opłaca się kupować cymy za 750zł. Tyle w temacie. Gadanie, że komuś działa, strzela i nie ma luzów jest nic nie warte bo chińczyki nie mają powtarzalności w wykonaniu. Jeżeli chcesz mniej wydać niż te 900zł to polecam RK08S- jest teraz w promocji. Jedynym elementem nie stalowym powinna być tylko lufa zewnętrzna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...