Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guarder 6.02 450 Problem


Recommended Posts

Witam.

 

Ostatnio zakupiłem do mojego boyi rk -02 lufe guardera 6.02. Niestety jestem zawiedziony ponieważ blokują mi się w niej kulki (oryginalne guardera 0.25. Pj przelatują) tak jak na zamieszczonym zdjęciu:

http://imgur.com/ROrKvR1.

 

Dokładnie to w tym miejscu gdzie zaznaczyłem strzałką: http://imgur.com/NtReTDR .

 

Teraz 2 pytania z mojej strony:

 

1. Czy jeżeli przypilnikuje przyszlifuje to miejsce, które zaznaczyłem strzałką to powinno to coś pomóc i czy jest to trudne?

 

2. Czy przez to, że kulki chaczą o to coś wystające co je blokuje mogą one latać na wszystkie strony?

Ogólnie na tej lufie mam gorsze skupienie niż na stockowej. Bo jeżeli nie jest to wina tego tylko całej lufy to nie ma sensu sie chyba bawić w pilnikowanie. Może to też nie jest wina lufy tylko czegoś innego ale nie mam pojęcia czego.

 

Dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG a tu takie przygody. Jestem trochę zniesmaczony tym, że coś za co płace 160 zł jest felerne. Może po prostu ja mam takiego pecha ale nie ukrywam, że trochę mi chęci odeszły. Liczę na jakąś pomoc z waszej strony :icon_smile:.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć? Moze da się dogadać ze sklepem i wymienia ci lufę na nowa.

Piłowanie lufy w warunkach domowych to kiepski pomysł i raczej nie rozwiąże twojego problemu - kulki może i przelecą przez lufę ale skupienie na pewno ucierpi.

Pamiętaj tez ze skupienie zależy to nie tylko od lufy, ważna jest tez gumka, dystanser i to jak się to wszystko poskłada. Niektóre lufy precyzyjne maja nieznacznie inna średnice zewnętrzna od luf standardowo montowanych w replikach wiec upewnij się iż po zamontowaniu lufa nie porusza się bezwładnie w lufie zewnętrznej gdyż to również bedie miało wpływ na skupienie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...