Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Propozycje na 10 osób


Recommended Posts

Zdaje mi się, że takich tematów już trochę było - szukałeś?

No, ale niech będzie, że odpisze.

MytuWytu - jedna ekipa zaczyna w punkcie A, druga w punkcie B i jazda jedni na drugich (ew. jedni bronią określonego terenu, a drudzy zdobywają).

Drugi scenariusz jaki przychodzi mi do głowy wymaga czegoś, co zasymuluje walizke z forsą, kokainą - przedmiot który trzeba zdobyć. My używaliśmy 5-litrowego baniaka po wodzie mineralnej (był napełniony). Jedna ekipa ma za zadanie ukraść walizkę z forsą, kokainą czy co tam wymyślicie. Druga broni. W 90% przypadków i tak skończy się to na radosnej strzelaninie, w której zginie jedna ekipa.

Wiem, że w innych tematach ludzie wypisywali jeszcze inne propozycje, ale ja ich nie pamiętam.

Link to post
Share on other sites

Przeglądałem i twoje też czytałem.Ale chciałem przeczytać nowe propozycję.Przeglądając wczoraj forum natrafiłem na dwie ciekawe rozgrywki na 10 osób.

Urozmaicona ochrona VIP'a użytkownika MrKubek

 

 

oraz

 

Flagi - tryb gry użytkownika mbpmg2

 

 

Niedługo będę testował oba ale zapowiada się bardzo ciekawie.Każdy kto ma problem ze znalezieniem scenariuszy na około 10 osób polecam rozegrać te oba.

Link to post
Share on other sites

My w 10 czasem bawiliśmy się tak:

Dwóch Kommando Seal Rendżersów uchodzi z życiem z rozbitego śmigłowca, gdzieś w środku lasu. Mają wydostać się z terytorium wroga, przedostając się w punkt X (najbardziej chamska z możliwych lokalizacji tego punktu względem komandosów dodaje smaczku zabawie :icon_cool: ). Oczywiście komandosi z mocno ograniczoną ilością amunicji. Na drodze, stoi im 7 przeciwników, mogących się respić, w przeciwieństwie do komandosów. Komandosi mogą próbować we dwóch przedrzeć się do punktu X, lub próbować nadłożyć drogi by odnaleźć radio i skontaktować się z jeszcze jednym ocalałym. Może to być schowana PMRka, lub od biedy kartka zezwalająca na telefon do ocalałego :teethh: . Potem muszą po tego gościa pójść, znów oddalając się od punktu X. Plusy? Dodatkowy kompan, no i zapas amunicji która spadła razem z nim. Teraz zostaje wycieczka do punktu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja z kolegami w lesia bawimy sie tak(podobie jak w tej szczelance counter strike).Wiec zwykle jest to na 8 osob bo nas malo.W lesie stawiamy sobie spory kwadrat ustawiony z cegiel na ktorym ,,terrorysci maja polozyc zegarek zakodowany na 2 minuty(glosny jest ten casio) zadaniem ,,antyterrorystow jest rozbrojenie(klikniecie 1 guzika).

Drugi sposob to ratowanie zakladnika.Mamy do tego 4 budynki.W ktoryms z nich jest zakladnik chroniony przez 1 osobe.Jesli ktos trafi zakladnika jego druzyna automatycznie przegrywa.

Jest wiele soposobow na zabawe w 10 osob juz da sie zrobic pare fajnych akcji.

A bym zapomnial Podobnie jak powyzej MarekMac.My bralismy mala torbe w ktorej byly 4 male worki z koksem(oczywiscie zastapilismy oryginal mlekiem w proszku) zadanie polega na tym ze po bokach lasu stoja 2 kolezanki ktore maja otrzymac po 1 paczuszce po czym diler ma isc do nastepnej kolezanki.My musimy dopilnowac ze by wybic przeciwna druzyne za nim rozda cala zawartosc torby.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...