Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poszukuje repliki


Recommended Posts

Zależy, czy ma odpowiednio długie ręce.

 

Ale AGM003 - jak każda pompka - to nie jest replika z potencjałem przyszłościowym. Twoja dziewczyna może i da radę to obsłużyć, ale jesli pytasz o szanse w grze rpzeciwko graczom z AEG-ami, to przykor mi bardzo, nie.

 

No chyba, że prowadzasz się z żeńską wersją Rambo ;)

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Dałaby radę, ale są dwa "ale":

- aktualnie niedostępna,

- zależy czy ma dostatecznie długie ręce i wyrobiony biceps.

Nie żałuj pieniędzy dla Kobiety, bo odwróci się to przeciw Tobie... :icon_wink:

 

Ps

Errhile mnie ubiegł, pisaliśmy jednocześnie... :icon_biggrin:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Cześć. Jestem nowy na forum i w ogóle w "ASG Familly", możliwe że odgrzewam kotleta za co z góry przepraszam Moderatorów, podobnego wątku nie znalazłem :/ ale do rzeczy... Poszukuję repliki (do 500zł). Jako iż strzelectwo nie jest dla mnie nowością, bo z KbKS'ami mam kontakt kilka razy w tygodniu i oko nawet celne :P Oscylowałbym w zakupie karabinku szturmowego (w miarę długiego) tak aby móc zaaplikować do niego lunetę celowniczą. Chciałbym bardziej być graczem "parasnajperskim" przysłowiowym camperem, ale nie mam wystarczająco dużej liczby funduszy na upgrade i tuning repliki karabinku snajperskiego. Pojęcie o takich "cichych podchodach" na pozycje strzelecką mam, zrobiłem sobie nawet maskalat i w nim trenuje. W skrócie, chce rozpocząć zabawę w Air Soft, poszukuje tactical'a do którego zamontuje lunetę (nie musi być o rażącej ogniskowej i skupianiu światła), zaczaję się w zaroślach i będę czekał na "dzika" :icon_razz2:

 

Ps. Tak, mam zamiar strzelać się tylko i wyłącznie w lasach :3

 

Pozdrawiam Piotrek.

Link to post
Share on other sites
(...) Pojęcie o takich "cichych podchodach" na pozycje strzelecką mam (...) zaczaję się w zaroślach i będę czekał na "dzika" (...)

Do tego sposobu zabawy, na pewno lepsza będzie "suczka" (genialna cena), a pod lunetę podsunąłem M14... Wybierze sobie to co będzie bardziej pasowało. :icon_wink:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ależ wiem, że da się zamontować. Pytam tylko o sensowność kombinowania z dodatkowym montażem specjalnie pod lunetę do AKMSa, skoro można dorwać inne repliki "szturmowe" na które taką optykę założymy bez kombinowania (np. jakaś orisowana gieta).

Link to post
Share on other sites

Tak samo jak AKMS może komuś nie pasować z miliona różnych powodów. Ale nie gadamy chyba tu o to co komu pasuje bardziej, a co nie, tylko na ile spełnia to wymagania kolegi. Dla przypomnienia:

 

Oscylowałbym w zakupie karabinku szturmowego (w miarę długiego) tak aby móc zaaplikować do niego lunetę celowniczą. Chciałbym bardziej być graczem "parasnajperskim" przysłowiowym camperem, ale nie mam wystarczająco dużej liczby funduszy na upgrade i tuning repliki karabinku snajperskiego. Pojęcie o takich "cichych podchodach" na pozycje strzelecką mam, zrobiłem sobie nawet maskalat i w nim trenuje. W skrócie, chce rozpocząć zabawę w Air Soft, poszukuje tactical'a do którego zamontuje lunetę (nie musi być o rażącej ogniskowej i skupianiu światła), zaczaję się w zaroślach i będę czekał na "dzika" :icon_razz2:

 

Czy AKMS pasuje do tych wymagań? Bo moim zdaniem nie bardzo...

Link to post
Share on other sites

Hah...Dzięki za pomoc w temacie a nie skazanie na ostateczne "to nie możliwe" :P Powala co możesz powiedzieć na temat eMki bo widzę że będzie mi się z nią dobrze leżało oraz podczołgiwało, i w ciekawy i łatwy sposób można zrobić z niej "krzaka" :3 Prosiłbym tylko o opinię :) bo podkreślam od razu snajperem z krwi i kości z tuningowanym "beretem" nie chce być.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...