Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jest taki post w pewnym dziale (nie pamietam gdzie ) ze markowa replika która 300 fps a chinska powiedzmy srednio 400 fps-ów jest lepsza poniewaz jej kulka poleci tak samo co w chinskiej replice

 

a wiec jak bym wmasadzie w wersji A&k

wymienił po prostu te czesci które trzeba to lepiej ja czy

 

wersje magpula

ewentualne zmiany to lufa gumka i sprzeyna

 

co wybrac

 

(replika nie jest dla mnie lecz dla kolegi)

Edited by SŁAWEKTADEK
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jest taki post w pewnym dziale (nie pamietam gdzie ) ze markowa replika która 300 fps a chinska powiedzmy srednio 400 fps-ów jest lepsza poniewaz jej kulka poleci tak samo co w chinskiej replice

a wiec jak bym wmasadzie w wersji A&k

wymienił po prostu te czesci które trzeba to lepiej ja czy

wersje magpula

ewentualne zmiany to lufa gumka i sprzeyna

co wybrac

(replika nie jest dla mnie lecz dla kolegi)

 

Na początek:

http://allegro.pl/slownik-jezyka-polskiego-a-poc-nowa-i4387801388.html

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Kulki w markowych lecą tylko i wyłącznie dlatego lepiej, gdyż producent przykłada szczególną uwagę na szczelność, spasowanie elementów i kontrolę jakości. Powtarzalność tych replik jest bardzo wysoka.

 

Chińczyk w zależności od dnia, pogody, ilości ryżu w misce składa repliki lepiej, lub gorzej. Dlatego czasem mają 400 fps, a czasem 300. Składają repliki jak popadnie, często na kiepskich flakach, przez co rozrzut fps jest ogromny. Sklepy sprzedające te repliki, robią czasem przegląd zerowy, uszczelnią co trzeba i w ten sposób stabilizują fpsy, jednak jest to rzadkie zjawisko.

 

Nie wierz w bajki typu magiczna komora tm, która niesie kulki na 100m, bo to bullshit. Jest po prostu szczelna i dobrze spasowana, ot cała tajemnica ^^.

 

Na twoim miejscu wziąłbym a&k. Z prostego powodu, ma gb v2, częsci od zarąbania, a w komisie też ich się więcej przewija. Wyślij ją po zakupie do dobrego serwisanta, lub upewnij się, że w gunfire dalej ANR robi. Poproś ich, żeby to on przegląd i ewentualny upgrade zrobił.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...