Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 C [H&K] Problem z podawaniem kulek


Recommended Posts

Na manualnym wprowadzaniu kulek do komory (zaciagniecie tego zaciągacza iksde) to wszystko działa, ale na automacie wygląda na to że magazynek nie ma siły wcisnąć kulki do komory w czasie kiedy tłok idzie do tyłu ;/ Byłem w sklepiku gdzie kupiłem replikę i koleś powiedział żeby kupić magazynek.

Jakby co to tak było od czasu kupienia karabinu.

Jak myślicie? Kupić ten magazynek?

Edited by 12matQ
Link to post
Share on other sites

to lepiej nazbieraj na coś innego, chociażby jakiegoś boczniaka za 200zł. Pierwsza lepsza replika pistoletu będzie miała moc co najmniej taką samą jak ten wynalazek umarexu. Nie inwestuj ani w magi (które na dodatek są 2x droższe) ani w naprawę.

Link to post
Share on other sites

no cóż dla broni szturmowej rozsądna prędkość wylotowa to 350-370fps, a dla broni bocznej 170-190fps. Więc masz trochę jakby na odwrót. Z tej giety sobie nie postrzelasz bo jest to powiedzmy wynalazek nie najwyższych lotów, a z koleji 2jule na broń boczną to tak trochę przydużo...

Link to post
Share on other sites

Ten walther ma na srednio wygazownej kapsułce 500fps.

 

500fps? Ta klamka nadaję się tylko do strzelania do puszek niestety.

http://gunfire.pl/product-pol-1152192960-Pistolet-ASG-GBB-Walther-P99-Metal-CO2.html

Po co ktoś robi takie klamki? To już wiatrówka ma więcej sensu.

 

Kolega ma Walthera (nie znam producenta) i faktycznie jest mocny, ale mocny dla klamki to 400 fps na świeżej kapsule.

A co do tego G36 to tak jak mówili inni: nie ma sensu nic z tym robić.

Link to post
Share on other sites

nikt tego nie kupi.

lepiej nazbieraj sobie na mp5 od galaxy (300-400zł), cm028(350-400zł), czy jg608(450-500zł).

za jakies 200zł masz cm030 osobiście jako broń boczną mogę ci polecić. może i nie jest to jakieś nie wiadomo co, ale jak na tą cenę... i gb metalowe. a tego maga to nie kupuj bo nie masz gwarancji że to zadziała, te magi są 2x droższe, najprawdopodobniej nie sprzedasz tej ,,giety".

Edited by pawlusos
Link to post
Share on other sites

Ale jak palcem do komory wcisne tą kulkę to strzela, wygląda na to że magazynek nie ma mocy :) Ale predzkość kulki to 231.99fps/0.5j (brane z przelicznika). To wygląda aż tak źle że nikt tego nie kupi? Magazynek to 30 zł bo na alledrogo patrzyłem. Troche mi szkoda kasy bo sobie można mundur fajny kupić :/ Możecie mi napisać jak u was wygląda ilość fps i J?

Link to post
Share on other sites

mam jg 0738 350-360fps czyli jakieś 1.2-1.3j

a na boczniaka cm0.30 195fps-0.5j

ale nie tylko moc się liczy. Naprawdę lepiej jest nazbierać na coś lepszego. Giety od jg czy cymy są miliony razy lepsze od tej zabawki umarexu. Nawet tworzywo się różni.

a tak w ogóle, po co ci mundur jak nie będziesz miał czym strzelać?

w tym filmiku masz prónanie giety od JG i tej którą posiadasz jak mniemam

Edited by pawlusos
Link to post
Share on other sites

mam jg 0738 350-360fps czyli jakieś 1.2-1.3j

a na boczniaka cm0.30 195fps-0.5j

ale nie tylko moc się liczy. Naprawdę lepiej jest nazbierać na coś lepszego. Giety od jg czy cymy są miliony razy lepsze od tej zabawki umarexu. Nawet tworzywo się różni.

a tak w ogóle, po co ci mundur jak nie będziesz miał czym strzelać?

w tym filmiku masz prónanie giety od JG i tej którą posiadasz jak mniemam

Nie no mój jest czymś pomiędzy shitem a czymś fajnym - filmik już oglądałem i to gunwo to jest kilka razy gorsze.

 

PS. Jeśli masz jeszcze jakieś tanie/dobre modele to pisz, możesz nawet firmy to sobie poszukam :)

Edited by 12matQ
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...