Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft Systems (mid-cap 85 bbs)


Recommended Posts

no właśnie. Za 25-30f mogę dostać 5 magów. Oglądałęm gdzieś na YT gdzieś gość je bardzo chwali jako m.i, 'reliable feeding' oraz prostotę konstrukcji. Możliwość łatwego rozmontowania (bodajże na 9 elementów) w celu wyczyszczenia etc.

Link to post
Share on other sites

Reliable feeding to ja mam na wszystkich dotychczasowych magach, więc to pic na wodę. No chyba że obsługuje Rocketsy, wtedy rzeczywiwiście byłby to fenomen. Prostota rozkładania może nie większa niż w standardowych blaszakach do emek, ale większa niż w Pmagach, które trzeba po prostu rozrywać, bo są zayczajnie zalane klejem w ramach wzmocnienia.

Link to post
Share on other sites

Nie mam ich, są brzydkie :D Z takich plastikowych wymysłów mam Pmagi, działają dobrze, ale rozbieranie ich jest niewygodne. W sumie nigdy nie musiałem rozbierać midów do czyszczenia, bo nie zasyfiam ich smarem, jak to niektórzy lubią robić. Więc to że ciężko się rozkładają, mi nie przeszkadza, a same magazynki chodzą bezproblemowo. Kosztują podobnie jak te Airsoft Systemsy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam jeden. Wchodzi w niego 80 kulek u mnie. Podaje lepiej niż pmag beta project (testowane na kulkach G&G 0.25). Magazynek ogólnie świeci się dosyć mocno przez tą "chropowatą powierzchnię". Ale jak za 22zł na przecenie u gunfire to magazynek gorąco polecam za te pieniądze.

Edit: klapka u góry jest zdejmowana takim dzyndzlem :icon_biggrin:. Nie wiem czy można jakoś wyjąć sprężynę.

Mag ma oznaczenia Airsoft Systems oraz Dynamic Arms

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kupiłem jeden z ciekawości.

Fajnie chropowaty, ładnie podaje w adapterze M4 do G36, siedzi z lekkim luzem. Jest trochę większy niż pmag i chińskie metalowce i nie jest tak lekki jak pmag, wydaje się że jest z lepszego plastiku, oczywiście mowa tu o chińskich pmagach do 30 zł. Niestety ze względu na swoją budowę nie wchodzi do M249, nie to żebym często używał midów w śwince, ale niesmak pozostaje.

 

Na filmiku po przedstawieniu ich eMki o której ni widu, ni słychu. Jest kawałek o tych magach, pokazane jest jak łatwo wyjąć z niego sprężynę i w ogóle go przeczyścić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jednak po dłuższych testach nie podaje tak ładnie w G36 z adapterem M4, zdarzają się puste strzały chyba że trzymasz za magazynek, wtedy jest ok, a tak to lipa.

 

Do HK416 od Boyi i VFC oczywiście nie pasuje.

 

Na kilku eMkach na których sprawdzałem, siedział z większym bądź mniejszym luzem, nie wiem czy zdarzały się puste strzały.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...