Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 700zł


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zacząć swoją przygodę z ASG. Na razie nie dołączyłem nigdzie, powoli sobie kupuje osprzęt, ale teraz wyznaczyłem sobie nowy cel - jakąś pukawkę. Na początku będzie to zwykłe strzelanie do celu tzn. tarczka na drzewie itp. Dopiero kiedy nabędę wprawę zamierzam powoli coś działać. Myślałem początkowo o jakimś karabinie snajperskim pokroju (w ogóle się nie znam, proszę o nie krytykowanie) http://www.militaria.pl/jing_gong_jg/karabinek_snajperski_aeg_jg1638_-_piaskowa(jg1638-tan)_g_p20113.xml?cat=837

 

Co o tym myślicie? Nie musi być to akurat snajperski, ale fajnie jakby już coś pod to podchodziło.

 

Pozdrawiam i liczę, że nie będziecie aż tak bardzo krytykować :). Jako iż jest to mój pierwszy post witam wszystkich. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Karabin snajperski (link nie działa) ZAWSZE wymaga dodatkowych nakładów by był prawdziwie snajperski. Jedne wymagają mniejszych wydatków, inne większych, ale bez dodatkowych (przynajmniej) 400-500zł raczej nie ma co podchodzić do snajperstwa. Bez wydania tych dodatkowych pieniędzy będziesz miał zasięg i celność taką jak ja z kilkuletnią Cymą 028, ale znacznie mniejszą szybkosztrzelność (bo zakładam, że chcesz sprężynową snajperkę) i mobilność.

Link to post
Share on other sites

To w takim razie może coś "szturmowego" lub jakiś pistolet? Chciałbym oddaną replikę, a nie coś co się rozwali po tygodniu :). Mógłbyś (moglibyście) zapodać jakieś kilka linków z dobrym sprzętem? Rozumiem, na razie od snajperstwa się wstrzymam. Jeśli będzie coś naprawdę GODNEGO uwagi to do 1000zł mogę rozszerzyć budżet, tylko jak będzie coś wartego dopłacenia.

 

Dodatkowe pytanie - kiedy na przykład taki pistolet na ASG mam przy sobie i dojdzie do niebezpieczeństwa (samoobrona) mogę takiego pistolecika użyć do samoobrony? Oczywiście wiem, że zawsze musi być schowany i nie na widoku, ale kiedy ktoś zagraża mojemu życiu lub życiu moich bliskich :)? Oczywiście rozumiem, że nie jest to prawdziwa broń, lecz mając przy sobie taki pistolet człowiek czuje się pewniej, a z bliska zapewne może zadać to jakieś obrażenia.

Link to post
Share on other sites

400-500zł? Za tyle to on dobrą lufę kupi, jeśli mówimy o snajperstwie. Wybij sobie z głowy od razu jakąkolwiek samoobronę za pomocą repliki asg, chyba że w obronie konieczniej będziesz musiał bić kolbą po głowie. Jeśli czujesz, że potrzebujesz czegoś do samoobrony kup zwykły gaz pieprzowy, ew pałkę teleskopową lub paralizator (aczkolwiek pamiętaj że istnieje coś takiego jak eksces ekstensywny i eksces intensywny). To tyle off topu. Co do repliki, to w tym budżecie jest cała masa elektryków, powiedz co Cię mniej więcej interesuje (g36? ak?). za ok 1000zł masz g36c ares/umarex, to już jest replika 1 klasy, ładna, poręczna, ale potrzebujesz do niej baterii i ładowarki. No i nie zapominaj o ochronie oczu i dobrych kulkach :icon_wink:

Edited by Alanos
Link to post
Share on other sites

Byleby była jakaś seria i dosyć dobry zasięg - tyle wystarczy. Obojętna broń, dlatego prosiłem o podanie jakichś modeli :). Zaproponuj jakiś dokładny model, bo tyle tego, że aż sam nie wiem co jest co :D.

 

Czyli te kuleczki na napastnika nic nie zdziałają? A szkoda, bo myślałem, że może coś dać..

Link to post
Share on other sites

MP5 od cymy. Dobijam do trzeciego roku współpracy bez najmniejszego zająknięcia. Absolutnie żadnych luzów, gearbox zapomniał się zużyć, zasuwa na 11,1V. Strzela przy +30 w lecie i -20 w zimie. Aż dziw bierze, że tego nikt nigdy nie poleca, a wszyscy linkują AK boyi jakby to ideał był, a szczerze powiedziawszy działa to gorzej od cymkowej mp5 :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...