Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką broń polecacie do 1000zł


Recommended Posts

Witam w tych sprawach jestem zielony więc zwracam się do was z pomocą w dobraniu odpowiedniej repliki ASG .

Chciałbym karabin szturmowy elektryczny tylko nie "Akacz".

Chciałbym także żeby ta replika była do upgrade.

Podobaja mi się np. AUG steyr A3 producenta JG (Jin gong) http://jarmix-milita...r-soft-gun.html.

Chociaż nie wiem czy ta replika jest dobra.

A reszte zostawiam wam .

Z góry dziekuje proszę o zrozumienie

Edited by brendi
Link to post
Share on other sites

Aug którego podałeś jest spoko. Swoje przestrzela oto nie ma co się martwić ;)

Z replik do 1000 zł polecę ci jeszcze parę innych replik między innymi:

G36

ares - bdb. gearbox, ładna kulturka pracy, ebb (nie wiem czy zaliczyć to do plusów czy minusów).

Boyi - Nie wiem czy da się go jeszcze kupić ale jest naprawdę spoko. Pamiętam, że w dniu gdy pierwsi nabywcy porównywali ją do giet aresa ^^

 

M4

KWA - główny plus to pancer gearbox. Do 1000 zł w grę wchodzi chyba tylko wersja budżetowa z absowym upperem ale nie jest żle

Specna arms - Nawet spoko za ok 600-700 zł kupisz w sklepie a resztę przeznaczysz na tuning.

Evolution Airsoft - Również całkiem miła firma robiąca emki. Kosztuje poniżej 900 zł reszte przeznaczysz na tuning np komora lub gumka. Warto wspomnieć, że w markowych replikach stockowe lufy są na poziomie prec luf guardera.

 

P90

TM - tutaj tylko do gry wchodzą używane co nie jest polecane świerzym, ale tak jak wszystkie repliki TM przesiąkają magią wykonania i zasięgu na 300 fps ^^

 

MP5

Galaxy -najtańsze polecane mp5, resztę przeznacz na magi i tuning

JG -ładny chińczyk z metalowym body. Na osiągach stockowych nie szaleje, ale tuning tuning i jeszcze raz tuning.

 

Nie chce mi się dalej wymieniać bo tego jest masa :P

Tuning przeprowadzisz w sklepie gdzie kupujesz replikę lub znajdziesz kogoś na forum.

 

Pamiętaj, że w markowych replikach np KWA, G&P i chyba EA nie dają batki i ładowarki co warto mieć na uwadze.

Chyba sam podejmę się napisania artykułu o tym , jaką replikę kupić przy jakim budżecie. Połowa tego działu to w kółko powtarzanie tego samego :P

Link to post
Share on other sites

MP5 ani Galaxy, ani JG. O ile Galaxy można polecić najbiedniejszym, bo cena jest niewielka, a replika działa, to JG jest totalnym szmelcem i marnowaniem kasy. Zamiast bawić się w budżetowe MP5 z kiepskimi, rzężącymi gearboxami lepiej wziąć Cymę której nawet nie ma co porównywać do takich plastikowych popierdółek w beznadziejnym standardzie TM, które po tuningu wychodzą drożej niż cyma, zaczynają dopiero strzelać porównywalnie z CM, ale nadal są plasticzane i brzydkie. Oprócz cymy w kategorii MP5 można polecić jedynie stalowe SRC i fikuśne, mocno ponad budżetem MX5 ICS, reszta to kupa nie warta zachodu.

Reszta powyższej listy jest ok ;)

Link to post
Share on other sites

MP5 ani Galaxy, ani JG. O ile Galaxy można polecić najbiedniejszym, bo cena jest niewielka, a replika działa, to JG jest totalnym szmelcem i marnowaniem kasy. Zamiast bawić się w budżetowe MP5 z kiepskimi, rzężącymi gearboxami lepiej wziąć Cymę której nawet nie ma co porównywać do takich plastikowych popierdółek w beznadziejnym standardzie TM, które po tuningu wychodzą drożej niż cyma, zaczynają dopiero strzelać porównywalnie z CM, ale nadal są plasticzane i brzydkie. Oprócz cymy w kategorii MP5 można polecić jedynie stalowe SRC i fikuśne, mocno ponad budżetem MX5 ICS, reszta to kupa nie warta zachodu.

Reszta powyższej listy jest ok :icon_wink:

Nie zgodzę się. Sam zaczynałem od AUGa JG i byłem zachwycony. Kolega ma do wydania 1000zł to po co ma zaraz lecie w M4 od Specny jak i tak nie wiadomo czy ASG mu się spodoba. Co do mp5 to masz rację. Ale AUG jest moim zdaniem super na początek.

Link to post
Share on other sites

O AUGu nic nie pisałem :/

Ogólnie ja replik JG nie polecam. Ok, działają, ale poza tym nie oferują kompletnie nic. Gearboxy JG to gratka dla archeologów lub fanów tuningu, bo opierają się na bardzo starych rozwiązaniach i chodzą z niską kulturą oraz wydajnością. Zewnętrznie repliki JG również prezentują się bardzo kiepsko, nawet na tle innych chinoli. Jedynie na + może być cena tych replik, nieco niższa niż u konkurencji, chociaż ja bym radził zastanowić się nad "opłacalnością" a nie "kosztem", bo jak pisałem jest on niski, ale dokładając kilka dyszek do produktu innych firm możemy wyjść na takich zakupach dużo lepiej.

Link to post
Share on other sites

@MrMCET

Co do replik JG w 50% się zgodzę, a dlaczegow 50% ? Kiedyś miałem g36 i mp5 od JG w giecie dostałem druty a nie kable a do tego jakieś śmieszne styki które zapaskudziły mi się baaardzo szybko ale na mp5 nie narzekałem, żałowałem tylko, że nie kupiłem wersji z risem jedyne co.

 

@Garnek

Na komorę madbulla, która moim zdaniem jest wręcz magiczna. Magiczną ma również cenę :P

Link to post
Share on other sites

O AUGu nic nie pisałem :/

Ogólnie ja replik JG nie polecam. Ok, działają, ale poza tym nie oferują kompletnie nic. Gearboxy JG to gratka dla archeologów lub fanów tuningu, bo opierają się na bardzo starych rozwiązaniach i chodzą z niską kulturą oraz wydajnością. Zewnętrznie repliki JG również prezentują się bardzo kiepsko, nawet na tle innych chinoli. Jedynie na + może być cena tych replik, nieco niższa niż u konkurencji, chociaż ja bym radził zastanowić się nad "opłacalnością" a nie "kosztem", bo jak pisałem jest on niski, ale dokładając kilka dyszek do produktu innych firm możemy wyjść na takich zakupach dużo lepiej.

Tak, nie chodziło mi o AUG tylko o JG, mój błąd :P

MP5 galaxy od JG to tez dobry pomysł na początek. A jak juz się na dobre rozkręcisz to ta replika idealna jest do CQB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...