Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet AEP na początek


Recommended Posts

Marek, tylko spokój może nas uratować. Nawet nie warto wchodzić w dyskusję i komentować wypowiedzi takich ZNAWCÓW, GURU, WIEDŹMINÓW, EKSPERTÓW, niemal NOBLISTÓW w dziedzinie ASG, jak Bombozaur i Erkiii.

Przecież Oni wiedzą wszystko i najlepiej ze wszystkich... :sciana:

Link to post
Share on other sites

Napisał kolego Marku.

 

Najpierw tutaj:

 

"Chciał bym kupić pistolet cena max 600 zł."

 

Po raz drugi napisał to tutaj pisze o pistolecie:

 

"Dzisiaj słyszałem ze lepiej by było kupić pistolet na co2 (podobno działa w zime ) i ma lepszy zasięg bo cyma strzela na 10 m. A i jeszcze ze jak aep sie zepsuje nie ma zbyt dużej szansy na naprawę ale w końcu to nie sa ogromne pieniądze. Mógł by mi ktoś polecić ew. jakiś pistolet dobrze wykonany i w miarę niezawodny na Co2 "

 

Tutaj mówi o swojej głównej i znów pisze, że replika potrzebna mu do takich a nie innych zadań:

 

"A pistolet TM jaki byś mógł polecic ? Nie chodzi mi o strzelanie na dużą odległość max 25-30 m ale bardziej cqb bo prawdopodobnie niedługo zaczniemy strzelać w budynkach ale tez w lesie wiec od czasu do czasu będe musiał pewnie do tego budynku wejsc a replika główna nie nadaje sie do tego. "

 

Następnie tutaj:

 

"Tez wolał bym pistolet pozatym moja replika glowna jest wystarczającą dla mnie jak narazie (zmienilem jeszcze lufę na precyzyjną) wiec pistolet bym używał w budynkach ew. Jak zabraknie kulek w magazynku. "

 

Wszystkie te posty pytający napisał ZANIM Ty (no i Powała ale pomijam bo to przypadek jedyny w swoim rodzaju) wyskoczyłeś ze swoją radą. Wierzę, że chcesz dobrze ale prośba- wiecej czytaj a mniej sobie dopowiadaj bo niestety MrMCET ma dużo racji :).

Link to post
Share on other sites
(...)Wszystkie te posty pytający napisał ZANIM Ty (no i Powała ale pomijam bo to przypadek jedyny w swoim rodzaju) wyskoczyłeś ze swoją radą.(...)

 

Gdybyś umiał czytać, znalazłbyś moje posty i nie pisałbyś kolejnych bzdetów. Zacytuję je, żebyś mógł się zapoznać:

 

Moim skromnym zdaniem, najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o AEP jest Glock 18C. Można do niego dokupić bez problemów zapasowe magazynki. Poza tym, to co napisał MrMCENT .

 

Na drugim miejscu postawiłbym USP, bebeszki takie same, magazynki też, ale jest większy gabarytowo, więc nie każdemu odpowiada. Jest dobrym wyborem dla osób naśladujących Bundeswehrę.

 

Jest też do wyboru Desert Eagle, wielka "armata" dla zakompleksionych frustratów, też są do niego zapasowe magazynki, ale standardowa kabura już nie wystarcza, trzeba kupić większą.

Do CQB w zupełności wystarczy, a w lesie i tak tym pistoletem skutecznie nie "powalczysz".

 

Jeśli chodzi o "przypadek jedyny w swoim rodzaju" to dziękuję Ci za uznanie, bo niestety takich "przypadków" jak Ty jest kilka... :sciana:

Link to post
Share on other sites

Przyznaje się, odnosiłem się do wypowiedzi Bociano i MrMcet bez zapoznania się z całym tematem - co nie zmienia faktu, że moje wypowiedzi miały ogólnie poprawny sens.

Twoja natomiast, Bombozaurze, jak widać nie miała. Dlaczego nie miała? Napisałeś:

Wszystkie te posty pytający napisał ZANIM Ty (no i Powała ale pomijam bo to przypadek jedyny w swoim rodzaju) wyskoczyłeś ze swoją radą. Wierzę, że chcesz dobrze ale prośba- wiecej czytaj a mniej sobie dopowiadaj bo niestety MrMCET ma dużo racji :icon_smile:.

Raz, że ja w tym temacie nie udzielałem rad, a jedynie odniosłem się do wypowiedzi Bociano i MrMceta, a potem Twojej co było offtopem, a nie radą. Dwa, że Powała udzielił dobrych rad.

Dla Ciebie mam więc dwie rady. Po pierwsze, za przeproszeniem, odwiewiórkuj się. A po drugie:

wiecej czytaj [ze zrozumieniem, dop. MarekMac] a mniej sobie dopowiadaj.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...