Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki gearbox V2 pod tlok 15 zebow


Recommended Posts

Ilość zębów tłoka nie ma jakiegoś wielkiego wpływu na to czy szkielet pęknie czy nie :D Szkielety zazwyczaj pękają od nawalania na auto, zbyt dużego napięcia baterii, zbyt mocnej sprężyny, metalowej głowicy tłoka albo po prostu od męczenia sprzętu w zime ale to Ciebie nie dotyczy :D

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

Witam ostatnio w moim LR 300 PJ pekło mi gb V2 i nie wiem co kupic mam do wydania 300 zl znajomy mi mowil ze to zalezy od ilosci zebow w tloku. Pomozcie mi cos wybrac :icon_smile:

Jest na to rada. Mam takie wzmocnienie założone na pęknięty gearbox w MP5J, idealnie zdało egzamin.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze temat o polecanych V2 jest i nie tak trudno go znaleźć.

 

Po drugie ilość i rodzaj zębów tłoka ma się nijak do pękania gearboxa.

 

Po trzecie niech kolega Erklil precyzuje swoje odpowiedzi skoro prowadzi akcję informującą. Szkielety nie padają od samej metalowej głowicy tylko w połączeniu jej z mocną sprężyną. Tak samo męczenie na mrozie sprowadza się do mocniejszej sprężyny, na M100 żaden fabrycznie wadliwy szkielet tak łatwo nie pęknie. Napięcie baterii...nazwał bym to nadmierną szybkostrzelnością. Samo napięcie nie ma tu nic do rzeczy bo czasem szkielet szybciej padnie na M110 i rof 25kulek niż singlu przy M130.

Link to post
Share on other sites
(...) Tak samo męczenie na mrozie sprowadza się do mocniejszej sprężyny, na M100 żaden fabrycznie wadliwy szkielet tak łatwo nie pęknie. (...)

Nie zgodzę się w pełni, w mojej MP5J gearbox pękł na stockowych "bebeszkach", przy temperaturze 18'C, na drugiej imprezie po wystrzeleniu łącznie ok 1000 kulek. Zaznaczam, że nie używam repliki jako siewnika kompozytu, strzelam krótkimi seriami 2-4 kulki. Teraz, po wzmocnieniu listwami chodzi jak szwajcarski zegarek.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...