Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika dla początkującego.


Recommended Posts

Na początek wolał bym coś do 400 zł , jestem początkujący więc odrazu nie chciał bym tyle wydawać. Potrzebuje solidnej broni która wytrzyma 2-3 lata.

Większość Chińczyków nie wytrzyma tych trzech, trzech lat bez odpowiedniej konserwacji. Ja na twoim miejscu brałbym MP5 Galaxy, a resztę pieniędzy wydałbym na dobre atestowane okulary i mundur flickering lub dpm.

Link to post
Share on other sites

Jak będziesz szanował to Cymka 028/031 wytrzyma te 2-3 lata (tylko nie bierz wersji ze składaną kolbą). Lepsze byłoby RK (w jakiejkolwiek wersji) od Boyi. Warto też się rozejrzeć za G36 od JG lub GFC (te ostatnie są chyba tylko na GunFire). Popatrz po różnych sklepach - czasem są promocje i można dorwać lepszą replikę w cenie Cymy 028.

 

Większość Chińczyków nie wytrzyma tych trzech, trzech lat bez odpowiedniej konserwacji. Ja na twoim miejscu brałbym MP5 Galaxy, a resztę pieniędzy wydałbym na dobre atestowane okulary i mundur flickering lub dpm.

Moja Cyma widocznie nie należy do tej większości bo ma już chyba 4 lata (sam mam ją trzy) i jedyne co czyszczę to magi i lufę. I jaki mundur? Flickering?

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
(...) I jaki mundur? Flickering?

Tak to jest jak ktoś o bardzo skromnym poziomie wiedzy próbuje doradzać... :icon_evil:

 

Energy, koledzy wcześniej wskazali Ci tańsze opcje, nie będę powtarzał, ale kupienie na początek w miarę dobrej repliki wcale nie jest głupim pomysłem, w razie czegoś łatwiej ją później sprzedać bez wielkiej straty.

Popatrz na repliki, które Ci wszyscy zaproponowaliśmy i przemyśl temat.

Link to post
Share on other sites

 

Tak to jest jak ktoś o bardzo skromnym poziomie wiedzy próbuje doradzać... :icon_evil:

 

Energy, koledzy wcześniej wskazali Ci tańsze opcje, nie będę powtarzał, ale kupienie na początek w miarę dobrej repliki wcale nie jest głupim pomysłem, w razie czegoś łatwiej ją później sprzedać bez wielkiej straty.

Popatrz na repliki, które Ci wszyscy zaproponowaliśmy i przemyśl temat.

Wypraszam sobie takie pomówienia. Po prostu walnąłem gafę pisząc na telefonie. Oczywiście chodziło mi o flecktran.

 

Jak będziesz szanował to Cymka 028/031 wytrzyma te 2-3 lata (tylko nie bierz wersji ze składaną kolbą). Lepsze byłoby RK (w jakiejkolwiek wersji) od Boyi. Warto też się rozejrzeć za G36 od JG lub GFC (te ostatnie są chyba tylko na GunFire). Popatrz po różnych sklepach - czasem są promocje i można dorwać lepszą replikę w cenie Cymy 028.

 

 

Moja Cyma widocznie nie należy do tej większości bo ma już chyba 4 lata (sam mam ją trzy) i jedyne co czyszczę to magi i lufę. I jaki mundur? Flickering?

O to mi chodziło. Bez czyszczenia i smarowania co jakiś czas chińczyk,nie wytrzyma więcej niż 3 lata.

Link to post
Share on other sites

Jako nowy maniak dla nowego maniaka: zakupiłem G36 od jg. Przeleciało przez niego w tej chwili około 3000 kulek bez żadnych problemów. Na razie wszystkie do butelek lub tarcz, ale to się zmieni w niedzielę. Zapłaciłem 570 zł - moim zdaniem warta swojej ceny. Za cały sprzęt powinien zmieścić się w 1000 zł. A w skład wchodzą gogle bolle cobra, mundur, bateria LiPo, ładowarka mikroprocesorowa, gumka HU, pokrowiec na replikę, magazynki low cap. I jak dobrze pójdzie to może używana kamizelka taktyczna.

Link to post
Share on other sites
(...) Oczywiście chodziło mi o flecktran.

(...)

 

Możesz mi wyjaśnić co to jest "flecktran" :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_eek2: :icon_eek2: :icon_eek2: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Energy, daruj sobie na początek kolimator, lepiej dołożyć te pieniądze do repliki... :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecę jednak się rozejrzeć bo a nuż się znajdzie coś lepszego na promocji - godzina szukania Cie nie zabije. Dwa, zamawiając na GunFire nastaw się na stosunkowo długie oczekiwanie (nawet dwa tygodnie) - GF zrobił ostatnio promocje i miał przeprowadzkę przez co nie dają rady szybko realizować zamówień.

Jeśli zaś chodzi o kolimator to lepiej dołożyć kasę do lepszej repliki niż kupić kiepski kolimator. Jeśli bardzo chcesz mieć kolimator to wstrzymaj się z kupnem, wybierz się na jakąś strzelankę i pożycz od kogoś na minutkę kolimator. Szyny w CM 028 są dość daleko od oka i niektórym ludziom takie ustawienie nie pasuje.

Link to post
Share on other sites

 

 

Możesz mi wyjaśnić co to jest "flecktran" :icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_eek2: :icon_eek2: :icon_eek2: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Energy, daruj sobie na początek kolimator, lepiej dołożyć te pieniądze do repliki... :icon_confused:

Człowieku. Mała literówka. Flecktran to mundur wojsk niemieckich Bundeswehry. Pasuje?

Link to post
Share on other sites

Człowieku. Mała literówka. Flecktran to mundur wojsk niemieckich Bundeswehry. Pasuje?

Nie nie pasuje :icon_exclaim:

Właśnie to świadczy o poziomie Twojej skromnej wiedzy szanowny kolego.

Wbij sobie do głowy, że kamuflażem Bundeswehry jest Flecktarn, a nie Flecktran, to po pierwsze, po drugie - Flecktarn to wzór kamuflażu a nie mundur. :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ważne że każdy wie o co chodzi :-)

Nie, nie każdy. Nowy podchwyci i będzie powielał Twoje błędy wynikające z niskiego poziomu Twojej wiedzy.

Nie wiesz, nie doradzaj, najpierw sam się doucz. :icon_evil:

 

Energy, nie słuchaj głupot.

Marek dobrze Ci radzi, przemyśl to. Szkoda wyrzucać pieniądze na coś, co nie jest niezbędne.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ważne że każdy wie o co chodzi :-)

Ta, w szczególności człowiek nowy w środowisku. Sprawdź co wyskoczy w Googlach jak wpiszesz "mundur flickering" i powiedz mi w którym wyniku znaleźlibyśmy mundur flecktarn. Tylko nie mów, że w pierwszym bo pierwszy wynik to ten temat, a on się nie liczy.

Link to post
Share on other sites

Większość nowych będzie pewnie szukała mundurów, jak i reszty na alledrogo, więc dla przykładu wklepana fraza "flecktRAN"-2 wyniki, "flecktARN"-20 stron... Co do repliki, jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne cyma a boyi to niebo a ziemia. Widzę, że pytałeś o kolimator, zakładając, że masz na niego środki będziesz miał też to 100 zł dołożyć do lepszej repliki. Cyma daje rade, ale jeśli stałbym przed takim wyborem zdecydowanie boyi.

Link to post
Share on other sites

Większość nowych będzie pewnie szukała mundurów, jak i reszty na alledrogo, więc dla przykładu wklepana fraza "flecktRAN"-2 wyniki, "flecktARN"-20 stron...

To wyniki poszukiwania w sklepach po wpisaniu hasła FleckTRAN:

http://armyworld.pl/...&text=flecktran

http://www.specshop....ecktran&x=0&y=0

http://www.taiwangun.com/s?q=flecktran

http://zbrojownia.li...ecktran&x=0&y=0

http://gunfire.pl/no...&text=flecktran

:sciana:

 

Co do repliki, jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne cyma a boyi to niebo a ziemia. Widzę, że pytałeś o kolimator, zakładając, że masz na niego środki będziesz miał też to 100 zł dołożyć do lepszej repliki. Cyma daje rade, ale jeśli stałbym przed takim wyborem zdecydowanie boyi.

Dokładnie tak. :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Chyba mnie przekonaliście panowie do dołożenia tej stówki do budżetu więc jeśli za 500zł jest coś godnego uwagi to proszę napisać.

 

Zastanawiam się nad tym karabinkiem który mi już wcześniej proponowaliście. http://gunfire.pl/product-pol-1152190089-Replika-karabinka-RK-02.html Oprócz wytrzymałości korpusu jakie są jeszcze różnice między up i cymą 028?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...