Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taktyczny Tricerxd

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

 1. Dlatego też dla dobra ogółu wysłałem wiadomość do Logana z prośbą o usunięcie konta. Tak naprawdę nic nigdy nie kupiłem. Pytania które zdawałem miały raczej pomóc innym no i spamowałem. Za wszystko was przepraszam. Mam nadzieje że za kilka lat będę dojrzalszy i wrócę tu. By rozwiać wszelkie wątpliwości. Tematy które zakładałem nic z tych rzeczy nie kupiłem. Wszystko spam. Sorry za wszystko, poszła wiadomość do Logana o usunięcie konta.
 2. Z tego co wnioskuję po roku w nicku masz 16 lat. Szkoda mi cię bo wiem ile musiałem oszczędzać kasy na różne bajery jak byłem w twoim wieku. Czy mówiłeś o zaistniałej sytuacji swoim rodzicom bądź prawnym opiekunom? Myślę że oni mogliby coś wskórać bo dorosła osoba może dowodzić swoich praw przed sądem konsumenckim zaś niepełnoletni nie. Ogólnie szkoda że na początku swojej przygody z tak wspaniałym hobby jakim jest asg naciąłeś się na taki sklep. Przeglądając opinie tego sklepu wśród ostatnich 10 opinii przeważają opinie niepochlebne choć zdarzają się i takie zachwalające sklep. Więc meritum m
 3. Coraz bardziej mnie te forum rozwala a mam już tu dwuletni staż. Na kwejka tego posta!
 4. W takim razie dziękuję za wasze wypowiedzi i zabieram się za lekturę 100 stron tematu o budowie repliki Beryla.
 5. Gnomek w tej cenie nie opłaca się brać praktycznie żadnej emki. Wiem co mówię bo sam mam w swojej kolekcji aż 4 emki(w tym jedna uszkodzona). Nie pakuj się w emki od Specna Arms bo do ceny repliki czyli np 700 zł musisz dołożyć dobrą gumkę hop Up od G&G lub Systemy oraz przesmarować i wypodkladkowac replikę. Zaleca się też wymianę głowicy tłoka i zębatek więc na tuning możesz wywalić 150 zeta jak nie więcej i nadal to będzie dobrze strzelający chińczyk a nie replika pierwszej klasy. Sorry ale sam miałem Specna Arms SA-B03 w której wymieniłem nawet lufę na PDI a nadal emka G&P miała lep
 6. Na Xbox One jest bardzo fajna gra o nazwie Zoo Tycoon w której można opiekować się zwierzętami, myć je, a zwierzęta reagują jak żywe. Tylko czy twój chrześniak ma Xbox One. A na pecety z gier to np. Farming Simulator,The Sims Zwierzęta.
 7. OK. Zwiększył mi się trochę budżet i mogę wydać na tuning aż 900 zł. Postanowiłem że kupię polski mosfet 3.2 Merf oraz okablowanie King Arms do mojej giety. Dodatkowo zamiast Bore Upa wezmę części osobno bo taniej mnie wyjdą.Kupie też preckę KM-Head by zwiększyć zasięg skuteczny repliki. Ponadto kupię rączkę taktyczną oraz kolimator. Ogólnie dzięki za pomoc, myślę że gieta osiągnie rof bliski 25 k/s oraz będzie strzelać celnie na przynajmniej 40 metrów.
 8. Kolego wszyscy chcą ci tu pomóc jednak takimi tekstami prowokujesz innych. Jak chcesz by ktoś coś ci wyjaśnił to pisz poprawną polszczyzną. Nie ukrywajmy ja też popełniam błędy ale kilka banów za kaleczenie języka polskiego i łamanie regulaminu forum nauczyło mnie szacunku do innych i pisania w miarę poprawnie po polsku. Jak chcesz się jeszcze o coś zapytać to pisz do mnie na pw i postaram się Ci wszystko wyjaśnić.
 9. Chcę wzrostu rofu w replice, więc zastosuję się do twoich porad i zamontuje nowe okablowanie i mosfet oraz zębatki. Cały tuning chcę wykonać w specshopie bo tam mam gwarancję na replikę a nie chcę tej gwarancji tracić. Zastanawiam się między sprężyną Sp80 a Sp90,bo chcę uzyskać wartość jak najbliższą 350 fps a zarazem nie niższą jak np 300 fps. Repliki będę używał też w terenie zalesionym więc chcę mieć w niej preckę.
 10. Witam wszystkich. Z uwagi na zbliżający się okres zimowy postanowiłem przeprowadzić tuning mojej G36C. Otóż na tuning mam 550 złotych. Chcę by replika miała bardzo dobry zasięg a zarazem miała poniżej 350 fps. Oto zestaw który przygotowałem http://zapodaj.net/2496ff9c59208.png.html. Co sądzicie? Czy coś byście zmienili? Ps. Replika stok, nic nie zmieniane.
 11. Mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. Chciałem kupić emkę specna arms. Napisałem że mają wymienić gumkę na G&G, lufę na Guarder, zespół tłoka i cylindra oraz montaż ASCU. Widać ich to przerosło. Replika przyszła do mnie ładnie zapakowana, wraz z wykazem wymienionych części i wynikiem z chrono. Wszystko cacy stuk stuk. Jednak gdy poszedłem sobie do lasu by przetestować moja nową zabawkę okazało się że kulki lecą na 5,góra 10 metrów i do tego skręcają w lewo. Okazało się że skręcili pokrętło regulujące system hop up i nie idzie podkręcić kulki. Postanowiłem otworzyć gearbox by sprawdzi
 12. Widzisz. A ty kiedyś mówiłeś że nie myślę. Ty chyba lubisz spamować... Buniek92
 13. Dobrze prawi polać mu. Przy okazji spróbujmy spojrzeć na problem z innego kąta. Mówisz rodzinie że replika się popsuła i juz nie musisz jej przynosić na grilla. I przy okazji zaoszczędzisz conajmniej 400 złotych które musiałbyś wydać na replikę. A i przy okazji rodzinka może pomyśleć że nie umiejętnie jej używali i odkupia ci ją.
 14. Najlepiej poleć mu M4 Bushmaster w wersji palnej bojowej bo ona w stu procentach oddaje dźwięk oryginału czyli samej siebie. Co z tego że po prostu chcą postrzelać na grillu a nie posłuchać odgłosów broni palnej za 5000 zeta nie dostępnej w Polsce nawet jeśli ma się pozwolenie na broń.
×
×
 • Create New...