Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

replika m4 dla rodzinki na grillowe strzelanie :)


Recommended Posts

Osobiście posiadam KWA KM4 SR7 i kiedyś zabrałem na rodzinne spotkanie grillowe. Bardzo sie rodzince spodobało strzelanie do celu i teraz za każdym razem proszą żebym przynosił AR'a :) WIdaomo troche mi szkoda żeby tak z rąk do rąk krążył ciągle wiec chciałbym kupić tylko do tego celu jakąś nie drogą ale żeby się od razu nie rozpadła replikę m4. Co byście polecili?

Link to post
Share on other sites

Ja mam Umarexa Morph 3X i bardzo polecam - niedroga, mieści 30 kulek, można regulować moc (przez co możemy oddać 60 mocnych strzałów lub np. 100 słabych), gazu niewiele zużywa i co najważniejsze jest modułowa - za 500zł mamy pistolet, pistolet z kolbą, pistolet z wydłużoną lufą, karabinek i karabinek bez kolby :icon_mrgreen:

Jedyna wada to (dla niektórych) wygląd i przyrządy celownicze, ale modułowa budowa wymusiła kilka średnio dobrych rozwiązań. W każdym razie polecam.

 

(nie wiem o co chodzi w "za dużo zachodu z gazem". Załadowanie kapsuły trwa 10 sekund i starcza na 60-100 strzałów. Czyścić zbytnio nie trzeba, szczególnie jeśli strzela się dla przyjemności i nie jest potrzebna celność typu 1cm rozrzutu na 50m.)

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Dokładnie - za 10zł można strzelać przez pół wieczoru całą rodziną, więc koszty nie są wcale duże. Wiatrówki i repliki CO2 są zdecydoanie najlepsze do strzelania rekreacyjnego - ich jedyną wadą jest to, że nie działają zimą... Ale kto robi grilla przy -20?

Link to post
Share on other sites

A co jest w tym niepoprawnego? Nie powiesz mi chyba że karabiny gbb są gorsze i mniej realistyczne od AEGów.

Chociaż fakt faktem że GBBRy są dosyć drogie i elektryki są tańszą opcją - nie oznacza to jednak, że lepszą

Edited by Elektrycerz
Link to post
Share on other sites

Taaak, Ty masz super rozeznanie i głęboką wiedzę, co wynika z Twoich licznych postów z żenującymi zapytaniami... :icon_confused:

 

Lukx, popieram zdanie Marka. Rozejrzyj się wśród wymienionych przez Niego replik.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

A co jest w tym niepoprawnego? Nie powiesz mi chyba że karabiny gbb są gorsze i mniej realistyczne od AEGów.

Chociaż fakt faktem że GBBRy są dosyć drogie i elektryki są tańszą opcją - nie oznacza to jednak, że lepszą

Świeżak. Nie pisz głupot bo zarówno ja, Powała i MarekMac mamy od ciebie większy staż i doświadczenie w asg. Są repliki elektryczne z EBB więc nie pisz że są tylko z GBB. Poza tym ani jeden ani drugi blowback dupy nie urywa i w mojej opinii jest niepotrzebnym bajerem i zwykłymi 5 punktami do lansu. Poza tym repliki elektryczne są mniej awaryjne i wymagają mniej grzebania w nich niż w replikach gazowych gdzie co chwile trzeba coś robić. Ponadto repliką gazową nie postrzelasz sobie przy temperaturze bliskiej zera bo gaz w replice syfonuje i nie da się strzelać(w razie błędu proszę o sprostowanie). Więc kończąc moja wypowiedź nie znasz się to się nie wypowiadaj.

Edited by Taktyczny Tricerxd
Link to post
Share on other sites
Dokładnie - za 10zł można strzelać przez pół wieczoru całą rodziną, więc koszty nie są wcale duże. Wiatrówki i repliki CO2 są zdecydoanie najlepsze do strzelania rekreacyjnego - ich jedyną wadą jest to, że nie działają zimą... Ale kto robi grilla przy -20?

Bo przecież w ogóle o tym nie pisałem...

Link to post
Share on other sites

Jednakowoż te repliki nie mają odrzutu i brzmią po prostu żenująco. Elektryki raczej nie będą dobre

Najlepiej poleć mu M4 Bushmaster w wersji palnej bojowej bo ona w stu procentach oddaje dźwięk oryginału czyli samej siebie. Co z tego że po prostu chcą postrzelać na grillu a nie posłuchać odgłosów broni palnej za 5000 zeta nie dostępnej w Polsce nawet jeśli ma się pozwolenie na broń.

Link to post
Share on other sites

luxk

 

Taniej z emką już się chyba nie da:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152199155-Replika-karabinka-szturmowego-DG02.html

lub

http://gunfire.pl/product-pol-1152199158-Replika-karabinka-szturmowego-DG06T.html

 

Body plastik-fantastik ALE metalowy gearbox, nie rozpadnie się po pierwszym grillu. Do strzelania w puszki na max 5m nic lepszego Ci nie potrzeba...

W sumie... Dobrze prawi, polać mu!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...