Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ColtS

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 1. "Oryginalna" stara zbrojownia ma końcówkę com.pl
 2. Ja nie wiem kto edytuje te posty, ale chyba powinien się cofnąć do podstawówki. Taki mały offtop. A gdzie ty tu edycję widzisz? Tylko zaznaczam. Arend
 3. HK417 VFC. Fota z tamtego roku, ale konfiguracja do dzisiaj ta sama. free image hosting
 4. ColtS

  Campx.pl

  Ale pierdoły wypisujecie. Zamknijcie ten temat ;)
 5. Ostry mag na pewno nie wejdzie, ze względu na jego szczęki. Sprawdzałem kiedyś zarówno do AEGa jak i GBB (Hk416 VFC).
 6. Niestety. Dobre gry z WW2 już dawno się skończyły. Dlatego aktualnie odświeżam sobie wszystkie części Medal of Honor, potem Call of Duty (do 2 części włącznie). Przynajmniej na chwilę zabiję czas. No i postrzelam do Niemców, bo ostatnio akurat mam taką nieodpartą ochotę :icon_wink: (nie, nie jestem psychopatą)
 7. Mi też to nijak wygląda na TM. Brak bić na korpusie to już dyskwalifikacja dla TM. Coś tu jest nie tak ;P
 8. Jakaś krótka emka od Specna Arms. Na początek się nada. Za 700 coś kupisz i zostanie na kulki i kilka magazynków. Chyba, że wolisz coś w rodzaju MP5 itp.
 9. Kup sobie M4 od G&P i będziesz miał spokój. (Aczkolwiek tutaj cenowo będziesz na styk) NIE MA replik idealnych, więc nigdy nie masz pewności czy coś będzie klekotać czy nie, czy szybciej się coś zużyje itp. Repliki są jak samochody - mogą się psuć, czasem trzeba coś wymienić i też trzeba się liczyć z takimi kosztami przy kupnie.
 10. Badziew okropny. W 17 WBZ jak nie zwiechy to inne atrakcje. A to magazynki ciekną z gazu, a to system nie rejestruje trafień... Lepiej sobie z wiatrówki postrzelać :icon_wink: I pomyśleć, że miliony złotych idą na coś takiego... Sama wizualizacja graficzna za taką kasę powinna urywać dupę, a tutaj mamy raczej grafikę sprzed 2005 roku. Ale wiadomo, nie to jest najważniejsze. Za te miliony złotych lepiej by po prostu kupić amunicję i więcej strzelać. W końcu to wojsko, a nie policja... JEDYNE do czego Śnieżnik jest pomocny to do nauki procedur z czerwonej książeczki. W tym Nasza Armia je
 11. Jedyne sensowne to chyba VFC/Umarex. Ale te już jeszcze raz tyle cenowo. Jeśli nie masz kasy to lepiej pomyśleć nad jakąś "emką", w tej cenie coś sensownego już dostaniesz.
 12. bla bla, nie chce mi się napisać czy jest dobra
 13. Czytając czasami to forum wychodzę z założenia, że tutaj nie można zakładać nowych tematów, ponieważ wszystko już było omawiane.
 14. Zapewne dla załóg, tak jak dzisiaj tą funkcję pełni Mini-Beryl.
 15. No tak, teraz dopiero widzę co napisałem, haha ;D Wybaczcie :D
×
×
 • Create New...