Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 JG bez semi, przerywa w body


Recommended Posts

G36 JG bez płytki selektora, tylko auto. GB w ręce strzela wzorowo. Po włożeniu w grip nadal. Ale jak wsadzę w górne body przerywa, spust martwy. Aby znów strzelił muszę trzymając body za górny ris naciskać gripem w lewo (dolną część) lub naciskać body górne mniej więcej w okolicach styków.

 

Walczę z tematem tydzień. Przelutowałem styki, posprawdzałem kabelki izolując ewentualne przedarcia. Nie mam już bladego pojęcia co może być nie tak. Proszę o wszelkie rady, punkty zaczepienia, co sprawdzić.

 

Generalnie na samym gb naciskając tu i tam nie udało mi się stworzyć sytuacji by był martwy tak jak w body. No a w body zwyczajnie nie widzę co jest grane :(

Link to post
Share on other sites

Blaszki za luźne. Wkładajać GB do korpusu kabelki się wyginają, naciągają etc i stąd te przerwy. Ustabilizuj koszyk z blaszkami i/lub dognij lekko blaszki do siebie.

 

Jeśli mówisz o blaszkach silnika, cóż- Bingo! Wpadłem na to kilka min. temu (zanim jeszcze sprawdziłem forum). Tak czy tak, magia wm'a działa :) Do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...