Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Demo666

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,628 profile views
 1. Właśnie jak pytałem to po prostu kupili chinola czy nawet używkę z olx'a. Wygląda to tak jakby to była loteria, czy będzie dobrze świecił czy nie :/
 2. Podpinam się. Miałem dotychczas 2 sztuki chińskie i w słoneczne dni punkt/ krzyż ledwo widoczne. Tymczasem jak oglądałem kolimatory innych to niektóre wypalały oczy. Doradźcie :)
 3. Jak w temacie. Słabo świeci, kupiony jako używka. Na ustawieniu max w słoneczny dzień ledwo widać celownik. Porównując z koli znajomych to u nich na max wypala oko. Gówniana replika/ wypalona dioda (czy co tam siedzi)? Naprawialne? Uprzedzając pytania, baterie nowe.
 4. Jaka dysza tam jest? Uszczelniona SHS 21mm podejdzie?
 5. Czy komuś udało się z sukcesem wyeliminować luzy kolby para oraz chwytu przedniego?
 6. Wspomóżcie chłopy. Szukam kolimatora, ale mam totalnie zerowe doświadczenie (miałem 1 w życiu i b. mało używałem). Trochę poczytałem, pooglądałem, wybieram zamknięty. Czy będzie to Eotech 551, 552, 553, czy jakiś Micro T1/ T2, czy jakiś Aimpoint to zupełnie inna sprawa. Wiem na pewno, że muszę mieć wysoki montaż. O ile do T1/T2 widziałem, to do Eotechów już nie. 1) Znajdę wysoki montaż do każdego koli czy tylko do niektórych? 2) Możecie polecić coś z czym będzie się szybko składać na Tavorku? 3) Wskazane zasilanie z paluszków. 4) Budżet- chciałbym się zmieścić w 200 pln z montażem.
 7. Oni mają jakiś sklep firmowy? Sprzedają w detalu?
 8. Case closed. Na stockowym hi capie 534 fps....No ja %*#&^$*#&^(&*#$ ....
 9. Seger: Komora stockowa. Szczelność komory sprawdziłem konkret, razem w połączeniu z gb- mogę rzec, w życiu tyle nie siedziałem nad żadną repilką- szczelność lux. Kolejna sprawa czy magazynek nie odsuwa komory od gb? Tego nie wiem, nie widzę co się tam dzieje :/ Dysza pracuje płynnie i bez oporów (jej też poświęciłem co nieco czasu). Test papierka przechodzi wzorowo. Dmuchać w lufę jeszcze nie dmuchałem- po pracy sprawdzę. Lufę mogę złapać (po zdjęciu tłumika). Próbowałem nią ruszać ale nic więcej niż te ~410 nie wycisnąłem.
 10. Próbowałem. Dałem stockowy na którym nie było strzykawy i fpsy spadły do ~370-380.
 11. Ale jakoś to zweryfikowałeś? Bo wizualnie wygląda wszystko ok. Jestem po kolejnych dniach testów, składania/ rozkładania gb i komory. Spring który u kolegi w SR'ce dawał ~510-520 fps u mnie dawał ~410 fps. Szczelność na dyszy wysunietej wzorowa, na przyłożonej komorze z lufą też (nawet gumkę wkleiłem żeby wyeliminować wszelkie malutkie nieszczelności). Z tym springiem kolegi rozbierałem do gb 4x, za każdym razem po złożeniu ~410. Testowane na różnych gumkach (w tym zielona g&g i czarna z 3 cyckami zamiast 1 wałeczka).
 12. Demo666

  G36 [BOYI]

  Teraz pozamiatane, zębatki SHS w drodze. Ale dobrze wiedzieć :)
 13. Demo666

  G36 [BOYI]

  W sensie wstawić do bojca opóźniacz JG ?
 14. Bojca i Aresa ciężko dostać. Ludzie robili różne mody więc może ktoś wie na 100% które pasują (SHS czy inne)?
×
×
 • Create New...