Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze repliki elektrycznej


Recommended Posts

Witam jestem tu nowy i ogólnie zielony w asg. Szukam jakiegoś dobrego sprzętu(karabinek AEG)

Przeszukując sklep na gunfire(jest tam promocja -15%) znalazłem kilka ciekawych propozycji lecz nie wiem która byłaby lepsza.Komentarze są pozytywne lecz wole nie ryzykować i nie wydać kasy na coś co potem będe żałować.

Opcja 1

http://gunfire.pl/pr...64-JGF6624.html

Ciekawa dla mnie propozycja ponieważ lubie emki :maniak_usmiech: .

Opcja 2

http://gunfire.pl/pr...638-czarna.html

Replika ta posiada "innowacyjny system regulacji prędkości wylotowej".Dość ciekawe :icon_rolleyes:

 

 

 

Ps. Na samą replike mam do wydania 500-550zł.Jestem również otwarty na inne propozycje. :icon_mrgreen:

Jak coś to jestem dołożyć 50-100zł

Edited by TheGreg
Link to post
Share on other sites

LiPo 7,4V 25/50C, poszukaj w sklepach modelarskich, bo w ASG są drogie. Ja używam takie ale w sklepie modelarskim kupisz dużo taniej. Pamiętaj, że do LiPo musisz mieć specjalną ładowarkę, ja używam takiej.

 

GFC to raczej pakiety typowo sprzedawane na gunfire (i dość drogie przy tym).

Turnigy są bardzo dobre i można je też w sklepach modelarskich znaleźć. Do tego chyba są lekko tańsze od GFC (11.1V 35-70C 2200 mAh szło kupić za około 70 zł jakiś czas temu). Więc szukaj czegoś podobnego do tego co Powała podał (parametry) tylko nie koniecznie GFC.

Link to post
Share on other sites

W karabinku będziesz miał zapewne Tamiye, bo przez GFC sugerowane są akumulatory NiMh. W zależności jaką batkę kupisz pewnie będzie tam siedział wtyk albo Tamiya albo Deans. Polecam zmienić wtyki na te drugie. Dobre są też XT60, ale są nieco większe i rzadziej spotykane jak byś chciał pożyczyć baterię od ziomka, gdy np. Twoja padnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...