Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc dla dziewczynki chorej na Mukowiscydozę


Recommended Posts

Witam Was serdecznie :)

Moja ekipa w prawdzie się rozpadła ale ja nie chcę zaprzestać udzielania pomocy dla dziewczynki chorej na Mukowiscydozę. Mam taki pomysł by ta formacja też pomogła w ramach swojej działalności, dzięki temu możemy zrobić dobry uczynek . Ja na pewno dalej w miarę możliwości będę działał z tą sprawą na ile to tylko będzie możliwe. Czekam na wasze opinie ina odpowiedź na pytanie : "CZY POMOŻECIE ??? "

Link to post
Share on other sites
https://www.facebook.com/pomocdlabasi.netstrefa.eu?fref=ts Tutaj link do strony tej dziewczynki, i moja propozycja teraz jest taka robić paczki na święta czyli jakieś słodycze kartki z naszymi zdjęciami i dajmy nato widocznym na jakimś płutnie napis typu(dla Basi) lub coś w tym stylu od czasu do czasu jakieś specjalne zdjęcie dla niej lub coś chodzi głównie o wsparcie duchowe by też wesprzeć tę rodzinę a z wydatków nie chodzi mi o nic innego niż po dajmy nato jakiejś najtańszej przytulance albo złożyć się na dużego misia uszyć misiowi coś z resztek wz. 93 jakąś koszulę albo coś i tyle wydaje mi się że tyle formacja mogła by się wciągnąć a mamy już troszkę członków jak potrzyłem więc... Co o tym myślicie i czy jesteście za ?
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...