Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozpoczęcie przygody z ASG


Recommended Posts

Za takie rady powinno się postawić Ciebie przed plutonem egzekucyjnym... :icon_evil:

 

Prees, zastosuj się do sugestii Marka, dobrze radzi. :maniak_OK:

 

Ps

W moim RK-01 stosuję właśnie takie magazynki jakie wskazałeś w swoim linku, zdają egzamin w 100%%.

 

Wiesz co, jak mi nie wierzysz zainwestuj w dokładnie ten model http://allegro.pl/lahti-46035-okulary-ochronne-przyciem-z-filtr-s-i4651283539.html przetestuj i sam powiedz, czy wytrzymają czy nie. Nosiłem uvexy, teraz mam to i powiem ci szczerze że żadnej różnicy nie ma. A nie, tam jest napisane "uvex" i cena z automatu jest wyższa o 40zł.

Tylko nie przyczepiaj tej opinii do gogli, oczywista sprawa że jak ktoś chce na prawdę porządną ochronę oczu to bolle x800 na przykład będą świetne. Lecz jeśli chodzi o okulary to przystaję przy swoim zdaniu.

Link to post
Share on other sites

Ombre, problem z Twoją radą polegał na tym, że nie wskazałeś żadnych konkretnych okularów tylko ogólnie poleciłeś kupno okularów za 11zł ze sklepu budowlanego, a tam bywają różne okulary. Sam kiedyś używałem okularów jakie są dostępne w lokalnym sklepie budowlanym i kosztują grosze (5-15zł) tylko, że raz się naciąłem (na szczęście ucierpiał na tym tylko mój portfel). Kupiłem inny model niż wcześniej (bo tamtego nie było) i przy testowym strzale nie pękły, ale widoczne było całkiem pokaźne wgniecenie. Nie mam pewności czy wytrzymałyby serie.

Nie wiesz jakie okulary będą akurat dostępne w lokalnym markecie kupującego - może będą takie z atestem, a może bez - może wytrzymają, a może nie, a on kierując się Twoją radą kupi i straci oko.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie replik to na Początek najleprzy jest moim zdaniem CM.031 która w stocku ma nawet przyjemne osiągi a ogólnie firma słynie z dobrze wykonanych bebechów, ale za cenę 550 zł to radzę RK-05 bo dla mnie wygląda lepiej niż RK-02, ale to kwestia gustu. Dobre też jest seria karabinów CM.028.

 

I odrazu ci proponuję zmienić baterię na Lipo 7.4 1300, i nie powinno być konsekwecji w używaniu.

Link to post
Share on other sites

Widzę że kolega ma problem z czytaniem więc powtórzę prościej: Na sam początek możesz kupić CM.031 lub 028, gdyż może i nie ma full metal body, ale ma gearbox V3 który jak wiadomo od Cymy jest bardzo dobry jak na ceny a jest tańszy i możesz zaoszczędzić i dokupić sobie chociażby rękawiczki do ochrony rąk. JEŻELI mu nie zależy na czymś w tym stylu to niech kupi serię RK.

Teraz mam nadzieję że zrozumiałeś. Ale myślę że tu warto pomóc koledze w doborze a nie w wykłócaniu się czyje zdanie jest dobre.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...