Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

suharex

Użytkownik
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

 1. "Z tego co zauważyłem to dowódcy ekip wiedzieli po co i gdzie idziemy i mieli wpisane w gps-y koordynaty " tak dowódca i nikt poza nim. 1 osoba idzie, a reszta za nią jak stado baranów na rzeź. Na milsimie byłem i to nie jednym i pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że tylko dowódca wie jakie są zadania. Wzywanie przez radio "podkarpacie do mnie". Co to ma być? Tekst jak od osoby która kupiła sobie radio i chce porozmawiać. Do kogo, gdzie? ""Ustawcie się w linii tak jak pokazuję" - w którą strone, do czego? Linią do siebie, tyłem, przodem, w poprzek? Osoba dowódcy chyba nie była
 2. Wyspany i nażarty mogę napisać. Zloty robione przez rosomaków to fajna sprawa jeżeli chodzi o klimat - do 50 chłopa z ruskim szpejem i noc. Ale niestety jak dla mnie to chyba był max co można zobaczyć na takich zlotach. Mimo wszystko było fajnie, ale następnego razu w moim przypadku to trochę za mało. Czysta ekonomia - za dużo piniondza za za mało "fajnie". Przemyślałem sobie gruntownie każdą godzinę i tak trochę doszedłem do wniosku, że zadania były trochę z czapy, trochę nikt nas nie informował na bieżąco i nasz dowódca trochę nie ogarniał takiej ilości luda ("Ustawcie się w linii t
 3. Panowie magi z cymy piłowane do BOYI jak będą pasować do E&L?
 4. Wrzucił na komis SWD z Mancraftem na obie grup-y ASG w Rzeszowie. Odpowiednio skomentowałem i mam nadzieję, że już sie nie pojawi. Treść ogłoszenia "Chce ktoś przygarnąć SVD z mancraftem? Sprzedam za 1300zl bo OC wzywa. Komora airsoft pro, dorzucam precke 6.02 650mm, replika chodzi super i jest bardzo celna. W zestawie z luneta i montażem, butla oraz wszystkimi akcesoriami, 3 lagi w zestawie. Pilna sprawa"
 5. Wpienia mnie taka gadka. Mam boya i to co zrobił z nią UWAGA!!! REKLAMA! Mendi to cud miód i orzeszki, a nie zbankrutowaŁem przy tym ponieważ mamy taką fajną firmę która nazywa się SHS. Jeśli ktoś z tego tematu będzie na MA2016 to zapraszam na przestrzelanie.
 6. Jest niekoszerny plus hicap. Najlepiej nie kupować, bo i tak nie będzie pasował.
 7. Nie mogę edytować. Wszystko git, załatwione szybko i sprawnie i w dobrej cenie. Polecam :-)
 8. Max co tam wejdzie z 11.1V to 1200 od turnigy.
 9. Ze słownikiem dasz radę. Później dopiero kup replike. Zaglądam, że masz 13 Lat.
 10. Puloman, ile wyjdzie z przesyłką? http://m.redwolfairsoft.com/item_detail/36506-Asura+Dynamics+AK+Extended+Charging+Handle http://m.redwolfairsoft.com/item_detail/38361-Asura+Dynamics+RK-3+AK+Pistol+Grip+for+AEG i jaki czas oczekiwania?
 11. Najpierw powiedz skąd jesteś. Jeśli znajdziesz dobrego polecanego serwisAnta a jest temat taki na forum to on powie Ci co wymienić itd itp :-)
 12. Emcet sory ale muszę,u mnie stalowy PPS radzi sobie lepiej niż guarder w tej samej konfiguracji. Obie repliki złożył Mendi więc to nie może być przypadek.
 13. Przecież lufa w rk02 ma 469 mm.
×
×
 • Create New...