Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG0638 vs G.5 Galaxy?


Recommended Posts

G36C - Łatwiej się rozkłada jeśli chodzi o serwis/tuning. Więcej miejsca na baterie. W standardzie są szyny do montażu akcesoriów. Plastik w JG G36C jest mniej podatny na uszkodzenia niż ten w Galaxy. Największą wada G36 w porównaniu z MP5 PDW od Galaxy jest rozmiar - i tu wygrywa Galaxy.

Mam obie wymienione repliki.

Link to post
Share on other sites

G36C - Łatwiej się rozkłada jeśli chodzi o serwis/tuning. Więcej miejsca na baterie. W standardzie są szyny do montażu akcesoriów. Plastik w JG G36C jest mniej podatny na uszkodzenia niż ten w Galaxy. Największą wada G36 w porównaniu z MP5 PDW od Galaxy jest rozmiar - i tu wygrywa Galaxy.

Mam obie wymienione repliki.

A który byś bardziej polecał dla początkującego? (Być może kupię).
Link to post
Share on other sites

Chodzi ci o ilość wystrzelonych pocisków? Z tym raczej nie będzie problemu, trenowałem na wiatrówkach na co2, sprężynowych a także na strzelnicy. Jak na osobę noszącą szkła kontaktowe moja celność jest zadowalająca :icon_biggrin: Ale i tak kupię 2-4 magi do g36. Na gunfire.pl stoją po 25 zł. A i jeszcze jedno który mag będzie lepszy mid-cap, hi-cap, low cap czy bębnowy :D ( z tym ostatnim żartuję :P)?

Edited by PoczątkowyManiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...