Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc z repliką m4 od dg


Recommended Posts

Witam, mam tę replikę od roku, nie strzelalem sie nią za często. Lecz po okolo 5 miesiącach zaczynała się zacinać prz strzałach ogniem ciągłym. Karabin wydaje odgłosy jakby się dławił, a kulki tylko wykulują się z lufy. Po przeczyszczeniu lufy zmiana była tylko taka, że kulki wylatywały ale po kilku metrach gwałtownie skręcała.

Link to post
Share on other sites

Od wczoraj staram sie coś dla Nekeala pomóc przez PW.

Dowiedziałem się m.in., że zacinki zdarzają się gdy nie wyczyści lufy, natomiast nie zdarzają się gdy lufę wyczyści. Wtedy jednakże kulki gwałtownie opadają. Dowiedziałem się również, że czyszczenie polega na wkładaniu w lufę wyciora ze szmatką nasączoną olejkiem silikonowym. Kulki to Rocketsy 0,2g (niestety nie dostałem odpowiedzi na pytanie czy zwykłe czy platinum).

Nie jestem pewny czy doszedłem do dobrych wniosków, ale uważam, że kwadratowe kulasy się tną na gumce, a po przeczyszczeniu lufy (czyli także przesmarowaniu) kulki ładnie idą przez śliską gumkę, ale ta ich nie podkręca bo jest śliska.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...