Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.028 - kulki


Recommended Posts

Witam. Kupiłem niedawno Cyma 0.28 no i chciałbym się zapytać, czy to normalny, że gdy wsypie z 15 kulek, podkręce to nie strzela? Czy trzeba nasypać magazynek dość dużą ilością? Bo kulki zamierzam sobie za niedługo kupić, a chciałem sprawdzić, czy działa itp.

Edited by wgnsy123
Link to post
Share on other sites

To coś to są kulki albo popychacz, może se pogrzechotać. W kwestii ładowania możesz też użyć mózgu. Weź pojemność baterii, przykładowo 1200mAh, podziel przez prąd ładowania transformatora, np. 100mA a uzyskany wynik pomnóż razy 1,4 i wyjdzie Ci czas ładowania w godzinach. W tym konkretnym wypadku - niecałe 17h.

Link to post
Share on other sites

Weź do ręki replikę, i zobacz czy pasuje :)

Jeżeli zamierzasz bawić się w ASG dłużej polecam możliwie szybki zakup ładowarki procesorowej np. Imax B6, Turnigy Accucell, czy innej pokrewnej konstrukcji.

Dzięki temu nie będziesz musiał zawracać sobie głowy ładowaniem, bo ładowarka odwali brudną robotę za ciebie, a akumulator wytrzyma dłużej dzięki precyzyjnemu procesowi rozładowania/ładowania.

Link to post
Share on other sites

Wgnsy123 z uporem maniaka będę cię zachęcał raczej do trenowania pisowni. Bo z airsoftowej repliki to o celności nie ma co mówić.

Raczej o kontrolowanym rozrzucie :icon_mrgreen:

 

A o ile teraz strzelać się nie będziesz ładowarka to priorytet , bo stokową wolnoładowarką tylko zakatujesz pakiet.

Link to post
Share on other sites

No i właśnie dlatego powinieneś się pouczyć.

Witam. Kupiłem niedawno Cyma 0.28 no i chciałbym się zapytać, czy to normalny, że gdy wsypie z 15 kulek

Zła końcówka

Czyli dla cymki 0.28 jaki jest optymalny czas? :icon_smile: dla akumulatora od niej.

Po znaku zapytania pisze się z wielkiej litery.

No i czy naładowany w miare akumulator może być podpięty kilka dni (na razie kulek brak)

Brak kropki na końcu zdania

Jeszcze do tego prosiłbym odpowiedź..

Albo "prosiłbym o odpowiedź" albo "prosiłbym odpowiedz" (i w tym drugim przypadku nie jestem pewny czy nie powinno być myślnika lub przecinka przed "odpowiedz"). Spacja przed kropką.

Bo chwilowo kulek nie mam, no i nie wiem czy akumulator może pozostać w cymie te kilka dni czy jak to jest..

Dwie kropki na końcu zdania.

Okej. Zauważyłem urwaną "klapkę" u magazynka cymy (stalowy hi-cap) tzw. zamiast otwierać ku górze i zamykać to po prostu wyjmuje się ją i wkłada.. - nie przeszkodzi w wkładaniu magazynka itp.?

"Tzw". = "tak zwany", a tu należałoby użyć "tzn." ("to znaczy"). Dodatkowo dwie kropki, a po nich myślnik.

Przepraszam, za Offtopic, ale gdzie Ty tu widzisz jakikolwiek błąd?

Wielka litera w środku zdania. Poszukać w innych tematach czy wystarczy? Ten przecinek po "przepraszam" też nie jest zbyt potrzebny, ale jak ktoś wie jak to dałby radę to obronić.

Ogonków (ą, ę) się nie czepiam bo sam zapominam. Przeanalizować też inne Twoje tematy czy to wystarczy? :icon_razz2:

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jakbym miał się czepiać kropek na końcu zdania (które także niekiedy się zapomina) to 3/4 Forum byłoby oblegane tematami dot. błędów.

 

Z tym, cytuję: Normalny; przyznam, iż jest to błąd przez szybkie pisanie.

 

//Koniec offtopic'a, na odpowiedzi bezsensowne nie odpowiadam.

Edited by wgnsy123
Link to post
Share on other sites

Powracam ponownie z pytaniem dość dziwnym; czy jak trzymam replikę za tylko i wyłącznie rączkę i mam ją skierowaną w przód bądź w dół to nic się nie stanie? Jak każdy kto miał w rękach cm.028 wie, że rączka jest z tworzywa. Boje się trochę trzymać ją tak tylko za rączkę - jak to jest? Można tak trzymać, nic się nie stanie, czy raczej zabronione?

Link to post
Share on other sites

Chwyt pistoletowy jest przecież po to żeby za niego trzymać. Nie masz się co obawiać, jeżeli będziesz replikę traktował normalnie to nic się ułamać nie powinno. No chyba że kupiłeś replikę AKMS w której kolba urywa się od patrzenia na nią.

PS

Jeżeli rzeczony chwyt telepie się w twojej replice to wykręć wkręt z dołu, potem wewnętrzną krawędź plastiku oklej jedną warstwą izolki a potem skręć. Możesz też podłożyć podkładkę pod wkręt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...