Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gearbox 1GX czy 2GX? Gdzie się podziało logo?


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Właśnie wyciągnąłem po raz pierwszy gearbox z mojej KWAczki, replika zakupiona na Taktycznym w maju, patrzę na stronę, napisane mają "Gearbox : Wzmocniony v.2 2GX na 9 mm łożyskach kulkowych"

Z tego co widę w internecie, gearbox 2GX ma wytłoczone logo KWA, mój go nie posiada. Co o tym myśleć? Po prostu nie nadrukowano go? czy mam 1GX?

 

W książeczce od KWA piszą też o 2GX

Teoretycznie ma cześć wzmocnień które mają gearboxy 2GX więc ja już mam w mózgu papkę...

 

Fotki:

45281704762744724396.jpg

 

94236112614686097214.jpg

 

Pozdrawiam.

Edited by Piotrek55
Link to post
Share on other sites

P8080187.jpg

Góra I ver.

Dół 2GX.

 

Ja swój też miałem beż napisu KWA. Kupowałem na Taktycznym.

Widziałem właśnie te porównania, no i patrząc na fotki, mam np. te wzmocnienia, ale na dole jak są te zęby, to ja mam 1 zamist 2.

 

O to chodzi: Mam tą wersję niżej O.o

P8080192.jpg

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem. Ja kupowałem sam szkielet na taktycznym jako część tuningową. Może one nie miały właśnie tego loga bo to były części zamienne. Te GB co trafiały do replik miały logo. To jest tylko takie moje gdybanie, wcale nie musi być to prawdą.

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem. Ja kupowałem sam szkielet na taktycznym jako część tuningową. Może one nie miały właśnie tego loga bo to były części zamienne. Te GB co trafiały do replik miały logo. To jest tylko takie moje gdybanie, wcale nie musi być to prawdą.

Mój gearbox jest właśnie wyjęty z repliki od nich.... hmmm... Dokładnie z tej http://taktyczny.com/repliki-asg/m16-m4-i-pochodne-pl/karbin-m4-commando-kwa.html

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...