Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliczki na początek


Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na forum więc w skrócie: OD niedawna zacząłem się interesować militariami i nadeszła pora aby kupić replikę.Niestety nie wiem którą wybrać bo jest ich sporo i opinie są różne. A więc od razu mówię że nie będę kupował żadnego chinola. Repliki które mnie interesują to M4,M15,G36,UMP 45.

 

Z tego co znalazłem to G36c od Aresa

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5352&name=ARES_-_G36C_-_AR-006

i

UMP 45 również od Aresa

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=5364&name=ARES_-_UMP_-_New_Ver._2012_-_SMG-001

 

M4 Evolution Airsoft- tutaj to nie wiem znalazłem wersje z metalowym body i chwytami plastikowymi.

Co do m15 to nie wiem,jestem otwarty na propozycje.

Aha mój budżet wynosi 900zł-1000zł

Link to post
Share on other sites

G36 oraz UMP od aresa to bardzo dobre repliki, więc wybierz co ci się bardziej podoba.

Aha, do obu będzie potrzebny akumulator, bo nie ma w zestawie.

Z dobrych emek do 1000zł wybór w sumie wcale nie jest taki powalający.

Evolutnion, to dobre repliki, ale bebechy też nie są wybitne, z drugiej strony jest KWA CQR, która ma świetne bebechy, ale plastikowe body. Ja bym sobie odpuścił i brał G36 lub UMP

Link to post
Share on other sites

Sprawdź sobie i porównaj przed zakupem ceny magazynków. Jeszcze parę lat temu do UMP były sporo droższe i występowały jedynie hi-capy. Nie wiem jak obecnie. Do G36 są midy, lowy i hi-capy, a także adaptery na magazynki z serii M4/M16.

 

 

Edytuję,

 

faktycznie są midy do UMP, lecz cena 99 zł za sztukę to sporo w moim mniemaniu.

Edited by Mati86
Link to post
Share on other sites

Kupując G36 dostaniesz bardzo dobrą, sprawdzoną konstrukcję, wewnętrznie jak i zewnętrznie.

 

UMP nigdy w rękach nie miałem, ale po Aresie można spodziewać się tego samego co w G36 zewnętrznie, a wewnętrznie to to samo.

Wadą są na pewno gorzej dostępne i droższe magazynki, ale będziesz miał bardziej unikalną i rzucającą się w oczy replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...