Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7A1 GBB Umarex czy Tokyo Marui?


Recommended Posts

Witam. Powyżej zadane pytanie jest to dla mnie wielka niewiadoma. Mianowicie nie moge za chiny znaleźć żadnego dobrego artykułu na temat tych dwóch konkurentów. I tutaj właśnie się wzracam do was o pomoc. Chciałbym poznać wady i zalety obu replik, co jest lepszej w jednej od drugiej, w której bebechy się szybciej wyczerpują i jak z ich zamiennikami. Ciekawi mnie również, która z replik ma lepszego kicka jak i lepiej upodobniona do ostrej wersji. Znalazłem również gdzieś "Power up silencer" od Angry Gun do MP7A1 lecz nie wiem do której wersji on pasuje (a nie zaprzecze, taka zabawka by mnie bardzo zadowoliła :) ). Nie moge nigdzie również znaleźć bocznych szyn RIS do Umarexa wersji Asia (jedynie na redwolfie). Nie wiem również, które magazynki pasują do danego modelu gdyż na redwolfie jest kilka magów do GBB Umarexa i z tego co widziałem nie każdy wygląda tak samo. Mam poprostu olbrzymi mętlik w głowie co wybrać. Inna sprawa by była gdyby ta replika była bardziej dostępna i popularna w polsce no ale cóż... Zapomniałem jeszcze o jednym... Jakie części należy wymienić po zakupie repliki? Na temat bebechów GBB strasznie mało wiem. Mile widziane będą linki do stron części itp. Na pewno zapomniałem o czymś więc będę zadawał reszte pytań w trakcie. Jeżeli istnieje post w którym są odpowiedzi na wszystkie moje pytania to prosze mnie tam odesłać :) (nie znalazłem takiego). Bardzo prosze o wypowiedzi osób, które miały styczność z tymi replikami. Będzie to mój poważny zakóp repliki na wiele lat więc chce wybrać dobrze. Cena nie gra roli, replika może być droższa lub tańsza. Jak będzie potrzeba to nawet może być ze sklepu zza granicy :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...