Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tanie Repliki - co wybrać (m.in K&K g36, Scorpion )


Recommended Posts

Witam!

 

chciałem spytać, czy jest sens kupowania anaogicznej repliki (jak w temacie) w sklepie airsoftguns.pl za 69 zł, gdy na allegro IDENTYCZNY (tak mi się zdaje) stoi za 38?

 

czy moze te repliki czymś się różnią? (jakość wykonania itp)

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Chociaż na Twoim miejscu i tak bym tego dziadostwa nie brał, bo wywalasz pieniądze w błoto, chyba, że doinwestujesz drugie 50zł to może po kupie pracy cosz tego będzie. Lepiej byś jednak zrobił, jakbyś kupił dobry pistolet z TM (cena w granicach 140zł), bo ma ogromne osiągi (około 30-35 metrów) i jest wytrzymały i nie będziesz musiał w nim nic grzebać. Ale zrób jak chcesz, to w końcu twoje pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę się wymądrzać, ale jeśli zaczynasz w ASG, to najlepiej jest zaczynać właśnie od pistoletu, żeby najpierw posiąść jakieś umiejętności, a potem dopiero przesiadać się na karabin. Ja ci radzę pistolety z TM, ponieważ sam mam jeden (aktualnie na sprzedaż) i spisuje się rewelacyjnie. Jak nie masz kasy na dobry karabin to kup chociaż dobry pistolet, żeby mieć już dobrą broń boczną na najbliższe kilka lat (chyba, że spodziewasz się nagłego przypływu gotówki). A potem możesz na spokojnie zbierać na karabin.

Ja już przerobiłem tuning G36, tylko, że mi on nie wyszedł i pomimo tego, że na wmasg.pl jest wszystko pięknie opisane, to tuning takiej zabawki wcale nie jest taki prosty jakim się wydaje.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...