Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lekkie kapcie dla biegacza+ pytanie o buty Lowa


Recommended Posts

Zdecydowałem się na buty Desert Elite. Wczoraj miałem też przyjemność ich przetestowania podczas skoku. Buty w porównaniu do brytyjskich assaultów lepiej trzymają nogę i są sztywniejsze. Nie wiem czy tak będzie w przyszłości jak się rozchodzą. Wylądowałem na polu w 20 cm wodzie/błocie ale butów nic się nie dostało. Koledzy, którzy wcześniej tego dnia skakali mieli niezły ubaw widząc moje nowe buty w samolocie;)

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zachęcamy do nadsyłania recenzji, testów, opisów, sprawozdań na adres news@wmasg.pl Zweryfikujemy tekst i o ile nic nie będzie stało na przeszkodzie, to zostanie wrzucony do zasobów Wmasgowych wraz z podaniem autora by ociekał wiecznym splendorem 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Gratuluję nabytków, sam przymierzam się do zakupu Desert Elite. Stąd pytanie do kolegi o dobór rozmiaru, jest on standardowy czy może zawyżony ? Noszę 43 adidaski stopa 275mm i biorę pod uwagę uk 9 co by był luz na odpowiednią skarpetke.. będzie ok czy kalosz ? :-)

Link to post
Share on other sites

Hej. Ja noszę 9-10 w zależności od firmy. Lowy wziąłem rozmiar 9.5UK (przymierzałem w sklepie zanim upolowałem), pasują świetnie nawet z wcześniej wymienioną skarpetą.

Mój rozmiar stopy w mm: 283,

Adidasy 10UK, North Face 9.5UK, brytyjskie assaulty 9L, Timberland 10UK. Ogólnie zauważyłem, że rozmiar podany w mm/cm około 285 zawsze mi odpowiada.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...