Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przełożenie kabli do front gripa w MP5A4


Recommended Posts

witam.

 

Szukałem na tym forum ale nie znalazłem odpowiedzi.

Otóż chcę zamontować składaną kolbę w MP5A4 (będzie A3). Za cholerę nie wiem jak przełożyć kable z tyłu do przodu. Pod body nie ma miejsca. Rozbierałem GB i tam też nie bardzo jest jak... Wie ktoś jak to zrobić i czy to w ogóle jest możliwe? Za pomoc będę wdzięczny.

 

pozdro, Rash.

Link to post
Share on other sites

heya.

 

Patrzyłem już kiedyś na ten schemat, ale myślałem, że to tylko w A3 tak jest:) Ale doszło do mnie, że kabelki przecież mogą iść z drugiej strony GB. Udało się. Ale pozostaje kwestia wtyczki. Teraz we front gripie mam wtyczkę na baterię LARGE. Czy da się rozmontować samą wtyczkę i zamontować wtyczkę small?? Jesli tak - to jak? Dzięki za pomoc.

 

pozdro, Rash.

Link to post
Share on other sites

Wtyczke mozesz po prostu odciac, ale jak chcesz wtyczke rozmontowac, to da sie zrobic. Bolce maja taki drobne rozchylajace sie blaszki, dzieki ktorym nie wypadaja z wtyczki. Trzeba je scisnac np drobna penseta i pociagnac za kabelek - wtedy bolec powinien bez problemu wyjsc z wtyczki. Potem lutownica i zalatwione.

Link to post
Share on other sites

WITAM!!

 

Kable można bez większego problemu podciągnąc do "Fore" sposobem OLO. Ja w swojej mp5a4 ICSa, miałem założone kable zarówno z przodu jak i w kolbie i w razie potrzeby zmieniałem podłączenie. Jak duza bateria była padnięta, to zmieniałem kable i dawałem małą. Do przedniego chwytu, oczywiście montujesz kabel z małą końcówka (w końcu tam wkłada się małą baterię). :wink:

 

POZDRAWIAM!!

RM

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...