Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kompatybilność hełmu Fast i Headset'ów


Recommended Posts

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kompatybilność headsetów z replikami różnych rodzajów chełmów Fast. Posiadam replikę Fast'a w wersji Balistic High Cut i zastanawiam się czy zestaw od Z-Tactical Bowman EVO III (tyczy się to wszystkich bowmanów) będzie kompatybilny tj. czy nic nie będzie upijało i dobrze współgrało, czy będzie trzeba np. wyjąć boczne pianki itp.

Zachęcam również do dyskusji na temat kompatybilności innych zestawów.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Panowie,

Chciałem zakupić ten kask poniżej (X- shield fast PJ)

 

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152204746-Replika-kasku-X-Shield-FAST-PJ-oliwkowy.html

 

ale sklepowi powiedzieli, że nie mają montażu do słuchawek aktywnych/ ochronników słuchu.

W temacie fastów jestem całkiem zielony, pokłosie latania przez dłuższy czas w polskiej skorupie na głowie. :)

Bardzo proszę o wskazówki jaki kask/ hełm i zestaw słuchawkowy powinienem wybrać żeby za bardzo nie martwić się montażem. Ot, kupić, złożyć, używać. Dysponuję budżetem do 600 zł za komplet (hełm + słuchawki).

Z góry dzięki za okazaną pomoc.

Link to post
Share on other sites

Z Fastów najlepszym wyborem byłby Emerson ale jest nie do dostania w polsce, ja mam replikę właś nie tego X-Shielda, wersje bez wywietrzników. Hełm ok jak na tą cenę, troszkę się błyszczy i czuć chińszczyzną ale po przemalowaniu wygląda nawet ok. Jeśli chodzi o Fasta to jest temat o nich, najlepiej zerkni tam. Co do zestawów słuchawkowych też jest o nich temat. Zależy jakich słuchawek czy zestawów słuchawkowyh szukasz, z aktywnych to np repliki Comtac II czy Comtac III od Z-Tactical ale podobno są średnie z pasywnych monosłuchawek są Bowmany Z-Tactical, Midland czy inne ale nie mają możliwości montażu. Jeśli chcesz montaż (do dostania na gunfire produkcji FMA) to szukaj replik Comtac lub kup oryginał od Pletora.

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...