Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki lecą raz szybciej a raz wolniej


Recommended Posts

Witam, mam replikę CM039C. Repliką ma póki co bardzo mały przebieg (około 8 treningów i strzelań). Problem pojawił się dzisiaj, przy strzelaniu - jedne kulki lecą raz mocniej raz słabiej - bez znaczenia czy strzelałam ogniem ciągłym i pojedynczym. Czym to może być spowodowane? Czy czynnik temperatury (a było dziś 0 stopni Celsjusza, mógł mieć na to wpływ?

Link to post
Share on other sites

Albo zacznijmy od tego, że wpadają raz po raz do komory dwie kulki. Jeśli strzelasz na magach low zapakuj do połowy i wtedy postrzelaj. Jak na magach hi to podkręć tylko trochę, tak aby było wstanie podać z 10-15 kulek.

 

Daj znać jakie efekty.

 

Zakładam, że jak lecą słabiej to replika te kulki wypływa góra na 15 metrów.

Edited by tred211
Link to post
Share on other sites

Widziałem kiedyś ten problem w jakimś kałachu cymy. Test papierka okazał sporą nieszczelność, proponuję sprawdzić. Okazało się że coś było z dyszą, tzn nie uszczelniała się dobrze z komorą. Jak możesz ślij na gwarancje, tak właśnie zrobił mój kumpel co miał tego kałacha.

Link to post
Share on other sites

Wyjmij magazynek---> odwróć giwerę do góry nogami---> spójrz w gniazdo maga----> jeśli widzisz przerwę między dyszą, a końcem komory hu, to już wiesz, że powietrze przy strzale ucieka tą stroną i trzeba działać- albo musisz zmienić komorę albo zakupić dłuższą dyszę. Problem może również leżeć w gumce. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...