Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Można chodzić w koszerze, być cool i fajnie się z tym czuć. To jest dobry lans.

Można chodzić w koszerze, wyśmiewać wieśniaków w jakiś helikonkach, czy flekach z allegro i zadzierać nosa tylko dlatego, że ma się lepsze łaszki i więcej kasiory władowanej w choinkę taktyczną. To jest zły lans.

 

Dobry lans szanuję. Złego nie.

Link to post
Share on other sites

Serio-jak ktoś ma świetnie zrobiony set albo odtworzoną postać to jest coś złego w tym? [...] Kogo to boli? Dopóki gra fair, przyznaje się przy trafieniu to chyba jest spoko.

O o to, to. Jeśli gra. Jeśli gra na poważnie to nie ma w tym nic złego. Jeśli zakłada szpej i idzie na strzelanke tylko po to by zjeść kiełbaske z ogniska i powiedzieć "bo ja mam szpej od amerykańskiego demobilia i podziwiajcie" to już troche lipa.

Znaczy, nikogo nie potępiam, ale po prostu nie lubie takiego pozerstwa, a jak ktoś wyśmiewa (jak w poście Czortkota) to już w ogóle jest dno.

Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem że jak ktoś nazwe to "odpicuje się" na takiego "super komandosa" bo mu się podoba czy z sobie tylko znanych powodów to nie ma w tym nic złego. W końcu wydaje swoje $$. Gorzej jeżeli taki człowiek zaczyna gwiazdorzyć do takiego stopnia że nawet snickers nie pomaga.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...