Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka maska przeciwgazowa do ASG ?


Recommended Posts

Witam

 

Przejrzałem forum w poszukiwaniu jakiejś maski przeciwgazowej do ASG ale nic nie znalazłem.

Są tylko tematy opisujące maski nieprzeznaczone do ochrony oczu.

 

Szukam takiej maski której soczewki zastąpią okulary ochronne.

Jeśli takiej nie ma to prosił bym o podanie jakiegoś pomysłu na to jak takowe szybki wymienić,przerobić.

Maska ma służyć tylko i wyłącznie jako ochrona oczu i twarzy

Chciałbym także zamontować w niej wiatraczek.

 

Budżet :

 

200zł +/- 50zł

Link to post
Share on other sites

Przejrzałem forum w poszukiwaniu jakiejś maski przeciwgazowej do ASG ale nic nie znalazłem.

Są tylko tematy opisujące maski nieprzeznaczone do ochrony oczu.

 

No coś takiego! Producenci masek przeciwgazowych nie robią masek do ochrony oczu! Skandal!

A "maski" o kształcie pgaz'ów istnieją... To tylko świadczy o tym, jak tego szukałeś...

 

Szukam takiej maski której soczewki zastąpią okulary ochronne.

Jeśli takiej nie ma to prosił bym o podanie jakiegoś pomysłu na to jak takowe szybki wymienić,przerobić.

Maska ma służyć tylko i wyłącznie jako ochrona oczu i twarzy

 

I znowu. Były już takie tematy jak przystosować maskę do rozgrywki airsoftowej...

 

Kup sobie maskę z wizjerem balistycznym.

Link to post
Share on other sites

Z oryginalnych masek nic się nie nada. Może w niektórych szybka wytrzyma, choć nikt tego nie zagwarantuje, ale kulki mogą wlecieć gdzieś przez gumowe osłonki przy miejscu na filtry. Ktoś tam eksperymentował z wkładaniem wyciętych poliwęglanowych soczewek do słoni, co nie ma sensu, bo kulka może uderzyć obok wizjera i przebić cienką gumę, lub bez przebijania uderzyć w oko. Już bardziej sensownym rozwiązaniem jest bulldog z dorabianymi soczewkami, pozostaje kwestia zrobienia odpowiednio mocnego wizjera. Jest jeszcze maska FMA, dedykowana do airsoftu, z wiatraczkiem. Niestety wizjery nie mają żadnych certyfikatów, ale podobno całkiem nieźle wytrzymuje kulki, choć widziałem że od POJEDYNCZEGO strzału z kilku centymetrów, przy użyciu 600 fpsowego potworka pojawiło się widoczne uszkodzenie, taki odprysk po wewnętrznej stronie .

 

Ogólnie odpuść sobie maskę, tylko zagrzejesz się w tym. Jeżeli chcesz chronić całą twarz to tylko połączenie gogle/okulary +stalker.

 

 

Edited by Kopcik
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...