Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemanko,

Sytuacja prosta w piątek doszedł mi mag na co2 do Glocka 17 WE zamówiony u Czechów i wczoraj postanowiłem go przetestować strzelając co nieco na dworze do tarczy.

Efekt?

Po wystrzeleniu 1 kapsuły zadowolony z działania klamki ładuję drugą. 10 strzałów i przy 11 strzale nagle tryb full auto lecz kulki nie leciały. Myślę sobie wtf? Przecież to 17 a nie 18. Pakuję kolejną kapsułkę strzał pierwszy, drugi i syfon. Myślę coś nie tak. Zaglądam do zamka a tam pęknięty cylinder gazowy.

 

Rozglądałem się za cylindrami jednakże znalazłem tylko plastikowe.

Pytanie jest takie, gdzie można zakupić METALOWY cylinder gazowy do glocka 17?

 

Replika ma raptem 2 tygodnie, ale cóż z tego, że wyślę ją na gwarancję jak przyślą mi i znowu padnie cycek.

Link to post
Share on other sites

Firma UAC wypuściła aluminiowy cylinderek do Glocków (UAC aluminum loading nozzle).

Jeżeli chcesz wymienić tą część na jakąkolwiek w standardzie Tokyo Marui, dodatkowo potrzebujesz nową głowicę tłoczka, czy też uszczelkę v-shape, w standardzie TM (od WE jest znacznie szersza, niż TM. Na uszczelce WE cylinder ledwo wchodzi). Ponadto cylinderek będzie miał spory luz w blow back housing unit i nie gwarantuję Ci, że będzie to hulać. Dlatego tą część również trzeba by wymienić, na standard TM. Wymaga to dopasowania, trzeba szlifować, by dopasować do zamka od WE :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...