Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaczan

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 1. Aktualnie replika jest w promce na TG za 230zł, ktoś zdecydował się na zakup? Ktoś posiada ostatnią wersję i jest się w stanie wypowiedzieć?
 2. Drukował ktoś może ramie komory i ma model? Ewentualnie czy wie ktoś, gdzie można dostać całościowe a nie podwójne jak w stocku ramie dystansera?
 3. Szukajcie a znajdziecie ;) http://wmasg.com/pl/forum?wmasgURL=http://forum.wmasg.com/topic/161763-cm700-m40a3/
 4. 625 fps na 0,2 to już jest kręcenie nosem ale ostatecznie dopuszczają orgowie. Przeważnie jest teraz 600fps/0.2 dla snajperek a rzadko 650fps.
 5. Kaczan

  Taiwangun.com

  Jest środek sezonu airsoftowego, wakacyjnego = urlopowego więc w sumie nie ma się co dziwić ja zamawiałem ostatnio coś na azteko i też dopiero po 3 dniach wysłali bo mają nawał zamówień ze względu na sezon (młodzi poszli do pracy przy zbiorach itd i robią zamówienia, więc nie ma się w sumie co dziwić). Od siebie polecam sklep, fajne promocje i ceny ;)
 6. Kaczan

  KAC PDW [BOYI]

  Tańsza wersja KAC'a PDW od BOYI z metalowym GB, plastikowym body i 390 fps. Chciałbym kupić młodszemu bratu i zrobić downgrade do 330-340 fps. Ktoś ma tą tanią wersję KAC'a i może coś o niej powiedzieć? Na początek wystarczy dla 10 latka?
 7. #edit Nie doczytałem wyżej, do kosza.
 8. Nigdy nie miałem styczności z BOYI więc nie powiem Ci czy pasuje, najlepiej zadzwoń do Cytadeli i zapytaj a jeśli sami nie wiedzą to zamów. Tak czy siak masz 14 dni na zwrot jak coś.
 9. Dla mnie grot jest wyglądem bardziej jak ACW-R z TG ACW-R z TG (real photo) GROT I teraz dopiero można mówić, że jest podobnie. BTW Aktualnie ACW-R na TG jest przecenione z 1152,43zł na 864,32zł ;)
 10. Body od CM.040 powinno podejść, poszukaj używek na markecie.
 11. A więc tak... Zamówiłem u Barta komplet cylindra ze sprężyną na 650 fps. Zmontowałem wszystko, nasmarowałem jak Pan Bart przykazał i co? I o to wyniki: Konfiguracja: Lufa stockowa Gumka stockowa Zestaw cylindra wraz ze sprężyną od Mistrza barta Jutro zmieniam gumkę na maple leaf + dystanser omega i chyba muszę ubić deczko sprężynę.
 12. Kumpel z teamu ma 80 z tym dystanserem w l96 i na zestawie od barta,komorze pdi i lufce promyka dmucha 650fps, strzela z 0,45 bls i kręci jak trzeba. U mnie będzie ta sama konfiguracja tylko przez jakiś czas lufa stock.
 13. Problem w tym, że ja swoje zrobiłem na bluzie dpm, do której przyszyłem siatkę a do niej przywiązaną mam jutę :/ Zatem raczej odpada.
 14. Ostatecznie wybrałem gumkę Maple Leaf 80° MACARON oraz dystanser omega maple leaf, dodatkowo kompletny cylinder od barta ze sprężyną. Co do lufy to zastanawiam się nad guarderem 590mm bo widziałem w promocji za 120pln, ale z lufą chyba chwilowo poczekam i dozbieram na promyka. Jak przyjdzie mi wszystko, to złożę replikę, zobaczę ile wydmucha i ustawię oraz pomierzę co i jak.
 15. Gumka + dystanser.
×
×
 • Create New...