Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Warto kupić tę replikę?


Recommended Posts

Ta replika nie jest fullsteel.

 

Z stali masz:

Korpus

Lufę zewnętrzną

Ramiona dwójnogu

Wycior

Pokrywę komory zamkowej

Selektor/bezpiecznik

 

Reszta to znal:

Podstawa muszki i szczerbinki, jak również sama muszka i szczerbinka

Rura Gazowa

Przewód skośny

Mocowanie dwójnogu na lufie

Atrapa suwadła

Montaż boczny

Obsady kolby i lufy

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Jesteś w kiepskim położeniu ogólnie. Za 800zł nie kupuj żadnej cymy jeśli interesuje cie wykonanie zewnętrzne. Moja rada to dozbieranie do AK od E&L za ok 1000zł. Nie opłaca się wydawać po prostu 800zł na znalowego chińczyka jak za 1000 masz stalowego z lepszym wykonaniem niż cyma/boyi. Jak nie chcesz wydawać 1000zł to jedynym wyjściem na stalowego i w miarę zewnętrznie dobrego ak jest RK-08S W czasach obecnych gdzie cyma potrafi kosztować 900zł to rk08s za 650zł to "okazja".

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli to nie musi być nic kałachopodobnego to wybór jest banalnie prosty - G36 Aresa, z tego co wszyscy mówią to jedno z najlepszych G36 na rynku. Swoją drogą nie widziałem jeszcze, żeby ktoś na tym forum narzekał, że ma JG, ich G36 które też pracują na GB V3 są niemal legendarne. Znajomy ma kałacha z JG i też problemów z nim nigdy nie miał.

 

EDIT/ P.S. dolożyć 100zł do zajebistego drewna tak jak to jest w przypadku powyższych CYMY i Boyi mimo wszystko sam bym się zastanawiał, bo to drewno w cymie 0.48 wygląda zajebiście, a co do wykonania to na dobrą sprawę różnią się kilkoma szczegółami, które na korzyść Boyi są ze stali. Tak czy siak po roku obie złapią luzy i trzeba będzie je dokręcać...

Edited by Piledriver
Link to post
Share on other sites

Pewnie dlatego ze w takich pieniądzach dostajesz praktycznie replikę w pełni stalową jedynie lufa zewnętrzna jest z aluminium a nie gównolit,z zewnątrz replika wygląda prawie jak ostry jest całkiem dobrze spasowana (tutaj akurat zależy jak trafisz mój był akurat okej poza lekko przechyloną muszką w prawą stronę i trzeba sobię to poprawić, ale z tego co wiem było tak w każdym , poprostu wada fabryczna.) Jak za taką kase jest całkiem okej, zawsze możesz wymienić bebechy , lub założyć gearbox od cymy.

Edited by Matys56
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...