Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam posiadam colta 1911 firmy army, od pewnego czasu po wymianie cylindra na nowy z firmy well zaczął być strasznie gazo żerny oraz po każdym wystrzale wyrzuca magazynek. Replika została wyczyszczona i nasmarowana a pomimo tego nadal wpierdziela gaz jak posrana w takim stopniu że nie można nawet wystrzelić całego magazynka. Replika nie syfonuje ani nie puszcza gazu. Prosił bym o podpowiedź co może być nie tak. Kolejną sprawą jest pytanko gdzie mogę znaleść blokadę skrzydełkową, ponieważ jedna z części niestety złamała się w mojej replice. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem w poprzednim temacie. Głowica, temperatura, zatrzask maga, uszczelka maga, ciulowy gaz, brud. Jakiego gazu używasz? Wyczyszczona i nasmarowana - w sensie rozłożona na czynniki pierwsze, czy tylko zdjęty zamek i przetarte prowadnice? Dodatkowo, że smarowaniem też nie ma co przesadzać.

Cylinder, mimo że nowy, na pewno jest w porządku? Nie jest to cylinder do CO2? Bo w KJW w przypadku replik przystosowanych na CO2 są problemy ze strzelaniem na greengazie. Jeżeli cylinderki mają podobną budowę, zamień wnętrzności cylindrów ze sobą.

Sprawdź jak zabawka strzela przy dociskaniu magazynka od dołu. Jeśli znacznie lepiej - zwróć uwagę na zatrzask magazynka, wcięcie w magazynku na zatrzask oraz czy uszczelka na górze magazynka nie jest uszkodzona.

No i po prostu głowica może być niedopasowana do tego cylindra.

 

Co do bezpiecznika - są na www.airsoft.tiger111hk.com:

http://airsoft.tiger111hk.com/p27175/Army-Metal-Ambi-Extended-thumb-safety-set-for-R27-GBB/product_info.html

http://airsoft.tiger111hk.com/p27562/Army-Selector-for-Army-R28-GBB-%28-Parts-no-52%29/product_info.html

http://airsoft.tiger111hk.com/p27247/Army-Selector-part-for-Army-R45-GBB/product_info.html

Od siebie polecę używanie bezpiecznika jednostronnego właśnie (nie dam gwarancji że będzie pasować, bo on od Detonicsa jest, ale wydaje mi się że nie powinno być problemu, zresztą majątku nie kosztuje, możesz kupić i jednostronny i obustronny, 20zł więcej :P), bo ten miękki znal i tak zacznie się wyrabiać na łączeniu i prawe skrzydełko będzie łapać luz. No chyba że chcesz porządnie, ze stali, to szukaj Novy na wgc, ale z tego co pamiętam to już są to kwoty rzędu 50 dolarów :P Guarder też stalowy, tańszy, ale nie wiem czy nie będzie problemów z instalacją.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...