Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak 60 l z główną komorą zamykaną na zamek.


Recommended Posts

Szukam średnio dużego plecaka z główną komorą zapinaną na zamek.

Konstrukcja podobna do condor 3 day assault pack.

Potrzebuję czegoś podobnego, ale większego o 10-15 litrów, albo 50 l z możliwością podpięcia zasobników po bokach. Ideałem byłby ten plecak z molle na całych bokach.

 

Znalazłem Texar Bravo - kształt zbliżone do Condora, z palsami na całych bokach, do których można by podpiąć dodatkowe zasobniki oraz Texar camper, który jest najbliższy temu co chciałbym mieć, tylko z tego co czytałem jakość texara dupy nie urywa a potrzebuję czegoś bardzo wytrzymałego.

 

Ewentualnie czy jest opcja rozszerzenia Condora o kilkanaście litrów? Zastanawiam się nad zasobnikami po ok 5 l dopinanymi do klamer po bokach i jednym przytroczonym na szczycie.

Link to post
Share on other sites

Oszczędzać nie zamierzam, więc rozważę nawet coś w granicach 1000 zł.

 

Znalazłem jeszcze 5.11 rush 72 (47 l) oraz 5.11 responder 84 (62 l), które też by mi odpowiadały (pierwszy po doczepieniu dodatkowych 15 l, drugi po przemalowaniu).

 

Mam zamiar obejrzeć w sklepie Texara, ale obawiam się że w cenie Mil-teca mogę spodziewać się podobnej jakości.

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

Mam rusha 24, a kumpel 72. Ogólnie świetnie wykonane i bardzo przemyślane plecaki. Takie duże kostki ze wszystkimi zaletami konstrukcji- masa organizerów, otwierane na całej powierzchni, możliwość noszenia bez kolidowania z pasem. Materiały też bomba, nie ma się do czego przyczepić.

 

Co więcej, 5.11 oferuje doczepiane torby do serii rush- z MOAB'em 10, wyszłoby akurat 57l.

http://www.511tactical.com/rush-moab-10.html

Dodatkowo przednia komora 72 która trzymana jest trokami, jest uchylna i mieści bardzo dużo. (kurtki, hełm itp)

Boczne molle też łykają przypinanie zasobników.

 

Jednak jeśli miałbym być szczery, to dobrze wypchany rush 72 jest wielki. Taki urok kostek- nie mają komina u góry, więc im więcej napakujesz tym dalej to będzie odstawać od ciała- z moabem nawet nie chcę sobie tego wyobrażać. Jeśli to ci nie przeszkadza to sądzę że na firmie się nie przejedziesz. (responder wygląda jak rush na sterydach, pewnie też jest ok)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...