Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sledz

Użytkownik
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3788 profile views
 1. Zamiast PT-3 weź Górski z Lublińca, kosztuje złotówkę więcej a wyprofilowanie dużo daje.
 2. Trzy wejdą na styk (i to nie zawsze) , ale nie zamkniesz klapy. Dwa wchodzą, ale klamra nie łapie - możesz do klamry zamocować zipami większego fastexa żeby zamykać.
 3. Najczęściej stosowane limity w airsofcie to 1.5-2J w cqb, 2J auto w terenie otwartym i 4J dla snajperek Śrut ważący 0.7 g z wylatujący z prędkością 120 m/s to 5J energii.
 4. Konkretnie te, które uszczelniają nabój. Szukam pod różnymi nazwami i jedyne co znalazłem to niedostępne w sklepach, o których nigdy wcześniej nie słyszałem. Na allegro znalazłem coś takiego nada się?
 5. A jak nie trzeba to i tak nie zaszkodzi.
 6. Jeśli już chcesz mieć dwie lufy to cylinder dobierz do tej dłuższej, w cqb strzela się na kilkanaście metrów i tam ewentualna strata celności spowodowana niedopasowanym cylindrem będzie mniej odczuwalna. Chociaż i tak przy 440 fps zostałbym przy jednej lufie ok. 30-35 cm. Jak kupowałem swoje Aksu kolega kupił długie AK (oba 430-440 fps) to różnica w celności między lufami 29 z 45 cm była ledwo widoczna i to dopiero na kilku ostatnich metrach.
 7. Condor MCR4, kolor chesta nieistotny i tak na wierzchu będą ładownice.
 8. Lufa 290 przy 440 fps starczy do lasu. Kup dobrą precyzyjną (np. Systema, Madbull), porządne kulki (np. G&G) i będzie strzelać celnie.
 9. Żeby nie było tylko z jednej strony to masz dość trafny komentarz do całej sytuacji: gunblog.eu/2019/01/miedzy-mlotem-urzednicy-pis-w-mon-a-kowadlem-urzednicy-po-w-nik/
 10. To dobrze czy źle, bo zdania na temat Cym są mocno podzielone. Ostatnio rozglądam się za jakąś emką, która w stocku miała by 420-440 albo bez wymiany niczego innego łyknęła sprężynę dającą tyle i Arcutus wydaje mi się najbardziej sensowny. Budżet na replikę, 5 lowcapów i gumkę 1000 zł, Arctutusowy AR15 CQB akurat się załapuje.
 11. Takie dwa wynalazki znalazłem w komisie: http://wmasg.com/pl/auction/show/16797 http://wmasg.com/pl/auction/show/16796 cena symboliczna, nic tylko brać
 12. Przepleć go przez jednego molle albo zamontuj tak: http://www.365airsoftshop.com/userfiles/12 PCS Equipped With Fixing Rubber Band.jpg nie potrzebujesz specjalnych gumek, wystarczy pociąć dętkę.
 13. Właśnie wygrałeś najbardziej złotą ze złotych łopat. Co do samej zasadności "prawa asg" to nie ma ono żadnego zastosowania bo nie ma nikogo ani niczego, kto mógłby to egzekwować. Równie dobrze można tworzyć "prawo kopania piłki za garażami" i "prawo ścigania się z kolegami na rowerach w parku". Rozdziały V i VI są w ogóle nie potrzebne bo dotykają kwestii indywidualnych dla każdej gry, reszta to w większości grafomani. Zły zapis, standardy wytrzymałości mówią o tym że okulary mają wytrzymać jedno trafienie a na dalsze nie dają gwarancji. W rzeczywistości oczywiście wytrzymują więcej, ale trzymając się standardu "przetestowane" okulary nie dają już gwarancji że zatrzymają następną kulkę. To tak jakby po kupieniu samochodu walnąć w drzewo żeby sprawdzić czy strefy zgonitu się zgadzają.
 14. Dołóż trochę i poluj na przecenioną Cymę CM.04x albo któregoś ze stalowych AK Boyi - co jakiś czas pojawiają się poniżej 500 zł.
 15. Do lasu lufa powinna mieć ze 20-30 cm, 15 to ma większy pistolet. Szukaj skróconej M4 którejś z firm, które wymieniłeś lub Evolution airsoft a z PM to klasyczne MP5.
×
×
 • Create New...