Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie mogę znaleźć takiego tematu, jak jest to bym był wdzięczny o podanie go. Przymierzam się do zakupu boczniaka z gbb marui i po namyśleniu poczytaniu o berettach stwierdziłem że nie bardzo, a to HK 45 ciekawie wygląda i fajnie funkcjonuje z tego co widuje na filmikach, np u Khanseba itd, ogólnie ludzie na Youtube chwalą sobie. Ma to ktoś? Jak z awaryjnością, magami oraz osiągami?

Co jest niestandardowe i czy ogólnie warto to wziąć ? Nie znam się na gaziakach dlatego też pytam.

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Trudno mówić o (nie)standardowości w przypadku repliki, która jest robiona przez dwie firmy i nikt jeszcze chyba nie kopiuje. To dość nowy model, więc pewnie póki co ani części zbytnio do tego nie ma, ani właśnie klonów, a więc i magazynków innych firm nie uświadczysz. Ale to zwykle marujca chinole kopiują i do niego są robione części tunningowe i zamienne. Pytanie tylko czy replika będzie na tyle popularna, ale wątpię żeby otrzymała takie zaplecze części firm trzecich jak w przypadku Glocka czy 1911/2011.

Link to post
Share on other sites

No dobra a ma to ktoś? Ogólnie marujce ponoć są niezawodne i niezależnie co kupie powinienem być zadowolony, boje się tylko że jak coś się zepsuje to może być płacz, tak samo magi podobno marujcowe nie są ciekawe ktoś coś raz tak pisał w jakimś temacie.

Ewentualnie co innego mógłbym wziąć żeby być zadowolonym w zupełności? Np p226e2 fajnie wygląda i też ciekawa replika.

Link to post
Share on other sites

"Marujcowe nie są ciekawe" - o tym konkretnie modelu? Bo ostatnio po 3 latach gość od którego kupowałem Glocka znalazł jeszcze jeden magazynek. Wątpię żeby trzymał go nabitego gazem. A mimo to, idealna szczelność. Drugi też, również nie zważałem na to czy mam czy nie mam nabitego gazem. Trzeci... zapewne też, gdybym nie rozbierał. Rozebrałem, ale uszkodził się gwint w obudowie maga, co uniemożliwiło złożenie go.

 

Generalnie, jeżeli chcesz mieć pewność ogromnego wyboru części, najróżniejszych firm - platforma Glocka lub 1911/2011. 1911/2011 zbudujesz od podstaw z samych "aftermarketów". Do Glocka braknie Ci dwóch elementów - obudowy zespołu kurka i przednich prowadnic zamka. Każdą inną część dostaniesz. A nawet te dwie - dałoby się zapewne bez problemu kupić od marujca przez sklep Impulse.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...