Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle balistyczne Track Osprey


Recommended Posts

Hej. Mam pytanie co do gogli, jakie sprzedaje sklep Frontowiec. Mianowicie chodzi o te: http://www.frontowiec.com/index.php?p3662,gogle-balistyczne-track-osprey

Czy one posiadają jakąś normę balistyczną? Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć nic na ich temat, a z chęcią skusiłbym się na te gogle, jeśli zapewniłby dobrą ochronę. No i skoro to są Rosyjskie, używane przez żołnierzy, więc muszą mieć jakąś normę balistyczną. Prosiłbym o jakieś poszlaki na ten temat. :)

Link to post
Share on other sites

Polwięglan i szyby dość grube więc raczej powinny się nadać. Tak jak powiedziałeś używane w wojsku więc muszą mieć normę, żeby jakimś rykoszetem czy czymś nie dostać. Myślę, że dobre.

 

Ręczysz za to czy tylko myślisz? Jak nie masz pewności to po co się udzielasz? Tu chodzi o czyjeś zdrowie, a Ty snujesz tylko domysły. To nie pierwszy raz. Jesteś na prostej drodze do kilku dni urlopu jeśli dalej będziesz wypisywać głupoty

 

@Ślepak za 30 zł więcej masz nowe Locusty Revision w armyworld albo bestmilitary z dwoma wizjerami i odpowiednimi atestami. A jeśli szukasz info o tych goglach rosyjskich to szukałeś na zagranicznych stronach? :icon_razz:

 

http://www.splav.ru/...318163037062102 tutaj nie ma nic o atestach. Napisz do sklepu (Frontowiec) jeśli koniecznie chcesz kupić te gogle.

 

Przy okazji zwróć uwagę na cenę w podanym przeze mnie linku :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Też właśnie myślałem nad tymi Revisionami, bo czytałem o nich i wiem, że są dobre. Kurde, możliwe, że się na nie skuszę. Chociaż zastanawiam się, czy kupić je razem z butami (o które btw pytałem w dziale z obuwiem), czy oddzielnie. Trochę nie widzi mi się tak szastać pieniędzmi, więc... mam dylemat. Ale jeśli nic nie ma o tych rosyjskich, to chyba sobie je podaruję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...