Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Z-Tactical Liberator 2 problem.


Recommended Posts

Dzisiaj na strzelance miałem pierwszy raz swoje słuchawki Z-Tactical Liberator 2. Przez pół strzelanki było ok aż tu nagle zaczęło piszczeć i syczeć w prawej słuchawce (wyłączenie i włączenie headsetu nie rozwiązuje problemu), odgłosy nie dobiegają cały czas (trochę popiszczy/syczy i jest OK na trochę a później wszystko wraca i tak w kółko). Gdy je dostałem to po ustawieniu głośności na maxa jest/był słyszalny szum w obu słuchawkach, to raczej normalne przy chińskim szrocie (do zniesienia spokojnie) ale ten pisk/syk jest nie do zniesienia. Co zrobić w takim przypadku, oddawać do sklepu czy da się coś zaradzić (filtry ferrytowe itp...)?

Wygląda to podobnie jak na tym filmiku:

(dochodzi do tego jeszcze pisk) czyli prawdopodobnie jest to mikrofon (na wyłączonych słuchawkach kiedy mam je podpięte do radia jest wszystko ok, dźwięk czysty). Edited by Mrozoso
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jak masz gwarancje to wysylaj na gwarancje. W najlepszym wypadku, gdy nie da sie tego naprawić dostajesz nowe.

 

Każde grzebanie w środku, ruszanie kabelków, czy zerwanie "plomb" na śrubkach moze spowodować utratę gwarancji i zostaniesz z niedziałającym sprzętem. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tru.

 

Dziś poprawiałem słuchawki z tactical. Przy lekkim puknięciu w prawą muszle, wyłączały sie. Lekkie uderzenie powodowało przerwę w dostawie pradu z koszyczka. Wywalenie koszyczka i wstawienie pakietu załatwiło sprawę na amen. Teraz mozna tłuc w muszle i działa cały czas :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...