Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mrozoso

Użytkownik
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O metalowe boyi - lowy czy midy (wpinają się, podają i nie zaniżają fps) chodzi?
 2. Kupiłem lufę PDI 6.01 395mm i chcę ją zainstalować w M4 od KWA, na opakowaniu od lufy jest napisane "for ak 74 mn short". Czy ona podejdzie do emki czy zrobiłem faila kupując ją. Są takie dedykowane do M4/M16?
 3. Kupiłem lufę PDI 6.01 395mm i chcę ją zainstalować w M4 od KWA, na opakowaniu od lufy jest napisane "for ak 74 mn short". Czy ona podejdzie do emki czy zrobiłem faila kupując ją. Są takie dedykowane do M4/M16?
 4. Zmieszczę Baofeng UV-5R do repliki PRC 152 (Z-tactical, FMA, ...)?
 5. Jest ktoś mi w stanie powiedzieć jakich kamizelek, pasoszelek, chestriggòw używają obecnie chłopaki z JWK w taktyce zielonej? Szukam info ale coś nie mogę znaleźć. Czy są to między innymi pasy Pt3 oraz szelki jacko?
 6. Wie ktoś jakich kamizelek i jakiej firmy GROM używa w taktyce czarnej?
 7. Witam, szybkie pytanie: zainstaluję lufę PDI 395mm w moim KWA RM4 ERG bez żadnego cudowania? Słyszałem że lufy się z KWA nie lubią i trzeba kombinować.
 8. Poszukuję sztywnej kabury (w kolorze pustynnym) do Glocka 17 od WE z panelem udowym. Aktualnie mam jakiegoś chińczyka i co strzelankę się modlę aby pistolet nie wyleciał. Wie ktoś z jakimi kaburami glock 17 WE się dobrze zgrywa?
 9. Cqb wszystko do 350-360 fps, las cała reszta powyżej. Lepiej weź te 400-420 fps, najwyżej w budynkach postrzelasz tylko na semi a w lesie przynajmniej tragedii nie będzie. Musisz jeszcze wiedzieć że fps to akurat jedna z mniej istotnych rzeczy które przekładają się na zasięg (jednak również istotna).
 10. Jednym słowem tragedia ta zabawka. W tej kasie polecam Agm 003.
 11. Czy uda mi się zainstalować MadBull - Troy Industries TRX Extreme BattleRail 13" do repliki KWA RM4 ERG (posiada delta ring)? muszę zdjąć delta ring i konwersję przykręcić do gwintu podstawy "komory nabojowej" (uda mi się to zrobić bez żadnych przeróbek)?
 12. Planuję zakupić puszkę AN/PEQ na baterię Zippy Compact 2200, 7,4V (wymiary +/- :108/16/35mm). Jaka replika pomieści taką baterię (na stronach sklepów nie jest napisane ile puszka ma miejsca w środku), nie zależy mi na funkcjonalnej puszce, ma pomieścić tylko akumulator.
 13. Jak w temacie: za miesiąc/dwa planuję zakupić karabin GBB, rozglądam się za jakimś M4/HK 416 lub ostatecznie SCAR'em do 2500zł. Co polecacie mi w tej cenie, co ma największego "kopa", co jest w miarę niezawodnego i wytrzymałego jak na GBB. Posiadam aktualnie KWA RM4 ERG, zdaję sobie sprawę jakie wady posiadają karabiny GBB i ile to kosztuje. Chcę po prostu na sezon letni GBB.
 14. Planuję zainstalować kolbę ACE Socom Modular Stock produkcji MadBull'a do repliki KWA ERG, w związku z tym nasuwa mi się pytanie: czy stockowa prowadnica kolby będzie odpowiednia (czy da radę na niej zainstalować tę kolbę)?
×
×
 • Create New...