Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania replika a dobra ?


Recommended Posts

Witam dopiero wchodzę w temat asg .I mam wiele pytań ,ale zacznę chyba od najważniejszego czyli broń.Jaką byście polecili do kwoty max 350 zł na chwilę obecną nie mogę więcej dołożyć, niestety i to musi mi starczyć! Znalazłem dwa interesujące mnie modele co na nie powiece czy jednak wybrać coś innego?

http://gascolt.pl/index.php?id_product=4616&controller=product&id_lang=1

http://gascolt.pl/index.php?id_product=4111&controller=product&id_lang=1

i ewentualnie jeszcze coś takiego mi się rzuciło

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152204725-Replika-karabinka-SRT-09.html

 

Dziękuję z góry za pomoc

Pozdrawiam Tomasz

Link to post
Share on other sites

Wszystkie trzy zapewnią start w ASG. Acz wszystkie trzy są już w tej chwili replikami o przestarzałej konstrukcji uniemożliwiającej tani i bezproblemowy tuning. Z wytrzymałością też może być różnie (mocno średniej jakości i wykonanie i materiały).

Start zapewnią, ale potem ciężko będzie ożenić w ramach wymiany na lepiej. Zdecydowanie rozsądniej poczekać , dołożyć trochę kasy i kupić jakąś nowszą cymę lub bojca.

Link to post
Share on other sites

Body z plastiku ... brrrrr juz mnie ciarkicprzechodzą na samą myśl.

otoz sobie kupilem mp5 jako cqb i gdy przyszlo sie rozbierac te wszystkie plastiki aby cos zrobic w gb to jak z kare... musisz rozbierac niemal na czesci pierwsze aby do gb sie dostac.

 

sprzedalem i kupilem drugą emkę full metal..

 

jak wyzej koledzy dobrze radzą.

grunt to kupic dobrą ,,podstawę,, pod tuning a z czasem precka itp.

Link to post
Share on other sites

Oj coś widzę że będzie trzeba wrócić do karania za łamanie zasad poprawnej pisowni.

Tak, te dwie repliki różnią się tylko obudową więc którą brać zależy od widzimisienia kupującego.

Tak obie są doskonale znane i opisane w działach technicznych

Tak, obie nadają się na początek zabawy w asg.

Tak, obie mają mały potencjał modyfikacyjny.

Tak, mimo że Blacha to mój kumpel nie polecę Tanich Militarii.

 

W zasadzie tak, nie polecę ich kupna a dołożenie do jakiejś Cymy ( powyżej numerka 031) lub Bojya ( poza dobrymi kałaszami robią dobrą gietę).

Polecę też poczytanie poradnika z tematów przyklejonych tego działu i zapoznanie się z forumową szukajką.

Link to post
Share on other sites

Tu Ci nikt nie udzieli jednoznacznej odpowiedzi. Niektórzy twierdzą, że Giety JG są na takim samym poziomie jak Cyma/Boyi. Inni, że JG to dno. Niektórzy powiedzą, że Boyi to dno, jeszcze inni, że Boyi to nieoszlifowany diament, który wymaga jedynie wypodkładkowania, przesmarowania - przeglądu zerowego. Dyskusja będzie mogła trwać dłuuugooo. Osobiście wziąłbym chyba Cymę bo mam zaufanie do ich gearboxów

O UARze i AUGu się nie wypowiem, bo po prostu nie moge skojarzyć co o nich ludzie piszą (mimo, że orisowany AUG to moje marzenie to jest to jednak marzenie tak odległe, że nawet nie czytam, która firma lepsza...).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...