Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yeah

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 1. W moim G&P (nowa wersja) dobrze podają SPECNY i GFC, tańsze od Boyia a podają lepiej wg. mnie oczywiście =)
 2. Bywam w militariach praktycznie co weekend, bo szukam fajnego nożyka i oporządzenia taktycznego, które co prawda i tak zamawiam gdzieś indziej. A to co u nich leży na półkach, gdyby było otwarte, a nie za szkłem to by śmierdziało w całym sklepie chińskim plastikiem.
 3. Właśnie przyszła :) Nowa lufa MB Black Python, pięknie się prezentuje i znacząco poprawiła skupienie =) Na dystansie 40-50m strzela praktycznie w punk :) Gorąco polecam za tą cenę ową lufę !
 4. Na pewno nie kupuj w militariach, drogo i niefajnie. Na początek z AK to kup sobie CM028 i będziesz zadowolony. Tu z krakmana masz najtańszą http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg-2/cm-028 Jeśli chodzi o zamknięcie się w cenie 300 zł, to będzie trudno chcąc połączyć fajną zabawę z dobrą (w miare chociaż) repliką. Bo dobre repliki zaczynają się od 900 zł
 5. Problem w tym, że ta sprężynka tam jest i dość dziwnie się zachowuje, nie może znaleźć swojego miejsca.
 6. Siemanko Mam problem z odciąganiem tego dzyndzla (zapomniałem jak to się nazywało), który jest na końcu body, przed kolbą i dzięki niemu odskakuje osłona okna łusek. Nie wiem, czemu po odciągnięciu owego dzyndzla i puszczeniu go wolno nie wraca on na swoje miejsce i nie zakrywa pokrętła od HopUp. Problem pojawił się dopiero dziś, jak zmieniałem preckę i musiałem mniej więcej rozłożyć replikę. Jeśli ktoś wie, z czego może to wynikać to będę bardzo bardzo wdzięczny.
 7. Yeah

  Dobra luneta

  Zależało by mi na tym tubusie 4/5cm, nie wiem coś jak BLOG 3,5-10x40 ? Bo jednak będzie mi ta luneta służyła również do obserwacji, a budżet to max 500 zł, choć wolałbym tak mniej niż 500
 8. Yeah

  Dobra luneta

  Witam Poszukuję dobrej lunety. Interesuje mnie głównie zmiennie powiększenie do max 15x i tubus około 4cm, do tego paralaksa i regulacja w pionie i w poziomie, bajery typu podświetlane krzyże na wszystkie kolory tęczy nie są mi niezbędne. Oczywiście żeby ta luneta nie wykraczała poza budżet średnio zarabiającego maniaka ASG :D. Tak więc z góry dziękuję za odpowiedź.
 9. Yeah

  Snajperskie Kulki

  To w poprzednim poście korekta na sp180/190 xD
 10. Yeah

  Snajperskie Kulki

  Tak pokazuje chrono, nie wiem z czego to wynika ...
 11. A tak może zanim się coś napiszę, to możeby napisać na PW, jak się sprawa z danym elementem miewa ? Bo jeśli nie ma nic w moim ogłoszeniu na temat uszkodzenia, to tak logicznie nasuwa się refleksja, że może jednak ten element jest sprawny ?
 12. Yeah

  Snajperskie Kulki

  Ja mam tuteż zależnie od limitu, ale w spiringu 700 na m160 i na m150 ok. 600
 13. Yeah

  Snajperskie Kulki

  Rób testy, bo ciekawi mnie to skupienie strzałów na 0,45 bo ciągle mam dylemat na 43/45 :D
 14. Mój znajomy ma cymke 0,28 i raz kiedy się "potknął" i wyrżnął głową w rów to mu się te plastiki w body trochę pokruszyły :D Ale po polowym serwisie strzela jak najęta :D Choć czasem się potrafi obrazić, jednak jest to najtańszy karabin który można wciągnąć przed margines :D
 15. Nie wiem jaki masz budżet, ale jeśli nie musisz to nie inwestuj w cymę, idź w jak najmniejszą ilość chinskiego sprzętu, bo ten jest bardzo ale to bardzo zawodny w boju ... Jak masz budżet koło 700 stówek to poleciłbym ci Specne np. http://gunfire.pl/product-pol-1152200034-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B05.html Lub widziałem ostatnio na azteko.pl fajną promocję za specne 650 zł I tutaj masz już full metal :)
×
×
 • Create New...