Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tylko Australijski licencyjny. Ma lepszy polimer niż Steyr i fabryczny montaż granatnika.

 

Poza tym te trzy różnią się tylko obudową. A ten ze zbrojowni ma ger nie dający się tuningować.

Ja osobiście jeżeli by mnie na AUGa wzięło brałbym tego z szyną zamiast lunety. Na szynę można zamontować dowolny celownik, natomiast zintegrowana luneta ma tak niską jakość że brak mi słów do opisu.

 

 

PS w asg trzymaj się z daleka od rzeczy przy których można przeczytać takie słowa :

- ekonomiczny (eco version itp)

- sportowy (sport version)

- profesjonalny

 

Z zasady (acz oczywiście nie zawsze) te trzy słowa zwiastują kupę w pozłotku.

Link to post
Share on other sites

 

Na szynę można zamontować dowolny celownik, natomiast zintegrowana luneta ma tak niską jakość że brak mi słów do opisu.

 

 

Śmiem się z nie zgodzić. Luneta daje wyraźny obraz, sam krzyż też jest wyraźny. Więc jakość jakaś jest. Z pozostałą częścią się zgadzam, jakbym miał kupować jeszcze raz to brałbym z szyną... Ta luneta jest nieregulowalna, u mnie trzeba 1-2 cm wyżej celować i troszkę w prawo :D Ogólnie APS wygląda też lepiej od JG, bo ten plastik się tak nie błyszczy. Zresztą na Gunfire Jing-Gong jest niedostępny.

Link to post
Share on other sites

To jest w ogóle problem z lunetą w ASG. Jesli nie liczyć replik snajperskich, niezwykle rzadko strzelamy na dystansach, gdzie luneta miała by konkretny sens.

Za to bardzo często na takich, na których sensu nie ma kompletnie żadnego - za to próba złapania celu ptrzez lunetę potrafi trwać na tyle długo, żeby stać sie przyczyną wizyty w respie.

Link to post
Share on other sites

Śmiem się z nie zgodzić. Luneta daje wyraźny obraz, sam krzyż też jest wyraźny. Więc jakość jakaś jest.

 

 

No nie przy jedzeniu proszę, wiesz jak ciężko wyczyścić matrycę z przeżutych frytek z batata?

A patrzyłeś ty kiedyś przez średniej klasy lunetę? Taką prawdziwą, nie chińską podróbkę?

Mniemam że nie..........

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy potrzebuję spojrzeć przez wysokiej klasy przyrząd optyczny, żeby wiedzieć czy obraz jest ostry czy nie jest :icon_biggrin:

Obrazu nie zniekształca, na kolory nie wpływa, oko mi się nie męczy przy patrzeniu przez nią... Więc szczerze, nie wiem co miałoby być z nią tak bardzo nie tak :icon_confused:

Edited by lipharDYT
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...