Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4-CCR-BK Tactical Pistol [Amoeba Airsoft]


Recommended Posts

Miałem okazję postrzelać z tego przez jedną całą strzelankę-miks zielonego ze sporą ilością cqb.

Plastik wygląda OK, choć łatwo go zarysować w cqb. Replika fabrycznie ma zainstalowany mosfet i jest gotowa na lipo. Używałem 11,1 (cienki i długi baton), rof był morderczy, walenie na auto dawało naprawdę mnóstwo frajdy. Replika wyposażona jest w komorę w stylu ultimate/madbull, kulki są nieźle podkręcane, komora nie rozregulowuje się pod wpływem drgań i wibracji. Zasięg? Trudno mi ocenić, nie chcę strzelać na oko, spokojnie przebijałem zasięgiem nietuningowane cymki ze średniej półki cenowej mające ca 400 FPS. Skupienie jak na stockową lufę było do przyjęcia, to nie parasnajpa. Replika jest super lekka, ogień można prowadzić jedną ręką. Biorąc ją do ręki pierwszy raz robiłem dobrą minę do złej gdy-pożyczasz, nie wybrzydzasz, ale już podczas regulowania HU trochę się rozchmurzyłem, było nieźle. Po skończonej grze oddałem replikę z żalem, bo naprawdę mało który karabin prosto z pudła dał mi tyle szczerej radości z grania.

Minusy? Plastik jest łatwo porysować, ale czego się spodziewać. Na dłuższą metę martwi mnie też kolba, ja jej nie używałem, bo bałem się o złamanie, nie wzbudziła mojego zaufania.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Metalowe lowy Classica (stanag): siedzą i podają bardzo chwacko, po naciśnięciu przycisku zwalniania magazynka wypadają.

Krótki Pmag Green Label, lowcap: jak wyżej.

Krótki szary plastikowy mag typu vietnam nieznanego producenta: jak wyżej.

Pmag beta project (ten z atrapą nabojów): jak wyżej.

Link to post
Share on other sites

U mnie najpierw pękła listwa popychacza, a teraz usmażyła się elektronika przy zwarciu. MOSFET nie ma AB. Poza tym bardzo fajna replika.

 

Tu masz więcej - http://forum.wmasg.p...m4-ares-amoeba/

 

Dzięki! Już kupiłem i mam za sobą jedną strzelankę. Ja wziąłem wersję z RISami i bez tłumika. Tłumik sobie dokupiłem oddzielnie, bo trochę idiotycznie wyglądała z tym małym tłumikiem płomienia. Kupiłem tylko pod CQB, więc nie zamierzam nic grzebać poza wymianą wtyczki na T. Mocno się zdziwiłem, że moja wersja (ta bez seryjnego tłumika = krótsza lufa) ma jedynie 260 fpsów, bo na stronach sklepów jest informacja o 360. Na pudełku jednak jest napisana prawda.

 

Metalowe lowy Classica (stanag): siedzą i podają bardzo chwacko, po naciśnięciu przycisku zwalniania magazynka wypadają.

Krótki Pmag Green Label, lowcap: jak wyżej.

Krótki szary plastikowy mag typu vietnam nieznanego producenta: jak wyżej.

Pmag beta project (ten z atrapą nabojów): jak wyżej.

 

U mnie podają wszystkie (lowcap Dboyi, PMAG Beta) nie ma żadnego problemu. Dboyi chodzą w miarę luźno, ale nie latają. Natomiast PMAGi chodzą ciasno i same nie wypadną z gniazda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...